تماشا کنید: ۱۱ دقیقه از گیم‌پلی خونین عنوان Let it Die

۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶

امروز، Gung Ho آمریکا یک ویدیوی گیم‌پلی جدید از عنوان Let it Die منتشر کرد؛ عنوان hack and slash  سریعی که به خاطر نام گوییچی سودا (Goichi Suda) در استودیوی Grasshopper Manufacture، بازی‌بازان امید زیادی به آن دارند.

همان طور که گفته شد، امروز ویدیوی گیم‌پلی جدیدی از عنوان Let it Die منتشر شده است. این ویدیو، ۱۱ دقیقه از گیم‌پلی خونین و سریع بازی را نشان می‌دهد و به وسیله آقای هیدیوکی شین (Hideyuki Shin)، کارگردان این عنوان بازی می‌شود. آقای شین در طول این ۱۱ دقیقه دشمنان بسیاری را از دم تیغ می‌گذراند و حتی با یک نیمه غولآخر نیز رو به رو می‌شود.

عنوان Let it Die قرار است در سال جاری به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی از سوی سازندگان و ناشر بازی دریافت نکرده‌ایم؛ این در حالی است که زمان زیادی تا پایان سال ۲۰۱۶ باقی نمانده است.

اگر یادتان باشد، عنوان Let it Die ابتدا در سال ۲۰۱۳ به صورتی کاملا متفاوت و با استایل بصری دیگری معرفی شد اما در طول این سه سال، سازندگان بازی این عنوان را کاملا تغییر داده‌اند تا به چیزی که امروزه می‌بینیم تبدیل شده باشد. شما می‌توانید ویدیوی ۱۱ دقیقه‌ای گیم‌پلی عنوان Let it Die را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید