سی‌دی پراجکت رد گزارش مالی جدید خود را ارائه داد

۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹

سی‌دی پراجکت رد، سرانجام گزارش مالی خود برای سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری را منتشر کرد.

درآمد و سود کلی سی‌دی پراجکت رد نسبت به همین بازه‌ی زمانی در سال گذشته، کاهش داشته است اما با این حال، این شرکت همچنان عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد و در وضعیت مناسبی است.

  • سی‌دی پراجکت رد در سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری، ۲۵٫۱ میلیون دلار درآمد داشته است که نسبت به همین بازه‌ی زمانی در سال گذشته، کمی کاهش داشته و در آن زمان، درآمد این شرکت ۲۸٫۱۴ میلیون دلار بوده است.
  • میزان سود سی‌دی پراجکت رد در سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری، ۹٫۱ میلیون دلار بوده است. سود امسال در مقایسه با همین بازه‌ی زمانی در سال گذشته، ۹ درصد کمتر بوده و سود آن زمان، به ۱۰٫۰۵ میلیون دلار رسیده بود.
  • درآمد سی‌دی پراجکت در GOG با رشد مواجه بوده و این شرکت موفق به کسب ۵٫۸۵ میلیون دلار شده است. در سال گذشته، میزان درآمد از این سرویس، ۵٫۲ میلیون بود. علاوه بر این‌ها، سود امسال ۷۴٫۰۰۰ دلار و سود سال گذشته، ۴۲۳٫۰۰۰ دلار بوده است.
  • همچنین هزینه‌ی ساخت بازی‌های این شرکت افزایش یافته است که به‌طور طبیعی، این موضوع به‌خاطر دو عنوان Cyberpunk 2077 و Gwent است.

علاوه بر این‌ها، طبق گفته‌ی سی‌دی پراجکت رد، The Witcher 3 و گسترش‌دهنده‌هایش یعنی Hearts of Stone و Blood and Wine، “فروشی بسیار عالی” داشته‌اند، گرچه این شرکت آمار دقیقی از این میزان ارائه نداده است.

مدیر اجرایی سی‌دی پراجکت رد یعنی پیوتر نیلوبوویچ (Piotr Nielubowicz) به این موضوع اشاره داشته است که با وجود گذشتن یک سال و نیم از انتشار The Witcher 3، این عنوان همچنان طرفداران جدیدی را جذب می‌کند و با عرضه‌ی نسخه‌ی بازی سال آن، این شرکت انتظار دارد که حتی فروش‌ بازی بیشتر از قبل در تعطیلات افزایش یابد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید