آی‌او اینترکتیو به استودیوی جدیدی در کپنهاگ دانمارک انتقال یافت

۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰

آی‌او اینترکتیو که به‌عنوان سازنده‌ی Hitman معروف است، اعلام کرده که به استودیوی جدیدی در شهر کپنهاگ دانمارک انتقال می‌یابد و همچنین لوگوی جدیدی برای آن طراحی شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طبق گفته‌ی آی‌او اینترکتیو، لوگوی جدید آن، “مرحله‌ی جدید این استودیو در دنیای دیجیتال” را به‌نمایش می‌گذارد. همچنین گفته شده است که استودیوی جدید، به‌صورت سفارشی ساخته شده و شامل امکانات زیادی جهت ساخت عناوین مختلف و سیستم ضبط حرکات (Motion Capture) عالی می‌شود.

مدیر عامل ای‌او اینترکتیو یعنی هانس سیفرت (Hannes Seifert) درباره‌ی انتقال استودیو گفته است:

آی‌او اینترکتیو همیشه عناوین جالب و منحصر به فردی ساخته و این بدین دلیل است که ما می‌خواهیم مردم با بازی‌هایمان به‌خوبی ارتباط برقرار کنند. استودیوی جدید ما، مکانی عالی برای انجام این کار و ساخت عناوین منحصر به فرد است و شامل امکانات زیادی می‌شود و مخصوص ماست که به دنبال ساخت عناوین بلند پروازانه هستیم. همچنین لوگوی جدید، خلاقیت، اشتیاق و جاه‌طلبی ما را به‌نمایش می‌گذارد.

به‌تازگی، آی‌او اینترکتیو کار ساخت فصل اول Hitman را به اتمام رساند و همچنان از آن با محتویاتی اضافی نظیر هدف‌های گریزان پشتیبانی می‌کند. با این حال، خبری از پروژه‌های جدید این استودیو نیست. اکنون لوگوی جدید آی‌او اینترکتیو را مشاهده می‌کنید:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید