Dishonored 2 – پیشنهادات سازندگان راجع به مشکلات بازی برروی رایانه‌های شخصی

۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

پس از واکنش‌های شدید طرفداران نسبت به عملکرد نچندان جالب Dishonored 2 برروی رایانه‌های شخصی، استودیوی آرکین یک پرسش و پاسخ رسمی (FAQ) برای آن صادر کرد. با توجه به صحبت‌های این استودیو، سیستم پیشنهادی بازی فقط برای تنظیمات High و نرخ فریم ۶۰ است و فقط سیستم‌هایی که در حد بسیار بالاتری از سیستم پیشنهادی قرار دارند قادر به اجرای بازی برروی تنظیمات Ultra خواهند بود.

از آنجا که Dishonored 2 برروی کارت گرافیک فشار بیشتری وارد می‌کند تا پردازنده، استودیوی آرکین کارت گرافیک NVIDIA GTX1060 یا AMD Radeon RX 480 را پیشنهاد کرده است.

استودیوی آرکین همچنین گفت هنگام تجربه بازی نباید چیز دیگری در حال اجرا باشد و در حین بازی از Alt+Tab هم استفاده نکنند. در حالی که تیم توسعه‌دهنده در حال بررسی مشکلات است، آن‌ها لیستی از پیشنهادات خود برای دریافت عملکرد بهتر تا عرضه بهینه‌ساز نسخه استیم عرضه کرده‌اند که شامل موارد زیر می‌شود:

پیشنهادات مربوط به Video Settings:

  • اگر شما با بهینه‌سازی و عملکرد بازی مشکل دارید، کمتر کردن رزولوشن بازی را امتحان کنید
  • فقط در هنگامی یک کارت گرافیک بسیار قدرت‌مند دارید از رزولوشن ۱۴۴۰p استفاده کنید (GTX 1070/1080 یا کارت گرافیک‌های هم رده دیگر)
  • خصوصا اگر نرخ فریم بازی برای شما نوسانات زیادی دارد، گزینه V-Sync را فعال کنید
  • اگر نرخ فریم شما کمتر از ۳۰ است، گزینه Adaptive Resolution را بین متوسط (۵۰ درصد) و مقدار پیش‌فرض (۷۵ درصد) تنظیم کنید

پیشنهادات مربوط به Advanced Settings:

  • از گزینه Auto استفاده کنید؛ این گزینه، گرافیک بصری بازی شما را طوری تنظیم خواهد کرد که برروی نرخ فریم شما تاثیری نداشته باشد
  • اگر همچنان با گزینه Auto هم مشکلات بهینه‌سازی دارید، غیر فعال کردن TXAA Anti-Aliasing و کمتر کردن جزئیات بافت‌ها را امتحان کنید

بدیهی است این پیشنهادات برای تعدادی از دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی فایده‌ای نداشته است (همچنین اکثر این موارد، چیزهایی هستند که امتحان کرده بودند).

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (جمعه ۲۱ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی توسط استودیوی آرکین که نسخه اول بازی را هم ساخته بود در دست توسعه قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید