به‌روزرسان پلی‌استیشن ۴ پروی The Last Guardian در ماه دسامبر منتشر خواهد شد

۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹

عنوان به شدت مورد انتظار The Last Guardian بعد از سال‌ها بالاخره در دسامبر به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود و طبق گفته‌ی وب‌سایت یورو گیمر، در این ماه شاهد انتشار به‌روزرسان پلی‌استیشن ۴ پروی آن خواهیم بود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

مانند اکثر بازی‌ها، این بازی هم با انتشار به‌روزرسان پلی‌استیشن ۴ پرو، با کیفیت ۴K اجرا خواهد شد، البته به‌صورت آپ‌اسکیل. همچنین شامل بهبودهایی “جزئی” خواهد شد که با توجه به بقیه‌ی انحصاری‌های سونی، کمی تعجب‌کننده است اما احتمالا سازندگان نمی‌خواهند برای چندمین بار عرضه‌ی بازی را با تاخیر مواجه کنند. علاوه بر این‌ها، پشتیبانی از HDR نیز تایید شده است که به ما اجازه‌ی تجربه‌ی این عنوان با رنگ‌های زیباتر و جلوه‌ی بهتری را می‌دهد.

The Last Guardian از سال ۲۰۰۷ در دست ساخت قرار دارد و در اصل قرار بود که برای کنسول نسل هفتم پلی‌استیشن ۳ عرضه گردد. همان‌طور هم که مشاهده می‌کنید، تاخیرهای متعدد باعث شده‌اند که انتشار این عنوان به نسل هشت و عصر پلی‌استیشن ۴ پرو برسد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که این همه صبر آیا فایده داشته‌اند یا خیر.

The Last Guardian در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) در آمریکای شمالی و روز بعد آن برای ساکنان اروپا منتشر خواهد شد. همچنین در ۹ دسامبر (۱۹ آذر) شاهد عرضه‌ی این بازی در بریتانیا خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید