دموی جدیدی برای Final Fantasy 15 با نام Judgement Disk منتشر می‌شود

۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹

کارگردان Final Fantasy 15 یعنی هاجیمه تاباتا، خبر از عرضه‌ی دموی جدیدی برای این عنوان در پلی‌استیشن نت‌ورک ژاپن و ایکس‌باکس استور داده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

این دموی جدید، Judgement Disk نام دارد و در ۱۱ نوامبر یعنی فردا، عرضه خواهد شد و همچنین شامل نیمه‌ی اول مرحله‌ی آغازین بازی می‌شود و به مدت یک ساعت و نیم شما را سرگرم خواهد کرد، البته فقط درجه‌ی آسان برای آن در نظر گرفته شده است. با این حال، متاسفانه نمی‌توانید سیو خود را به نسخه‌ی کامل بعد از عرضه‌ی بازی انتقال دهید.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی از عرضه‌ی دمو در غرب نداریم و ظاهرا مخصوص ژاپن خواهد بود. البته حتی اگر ساکن منطقه‌ی غرب نباشید، باز هم می‌توانید این دمو را دانلود و تجربه کنید و این کار تنها با استفاده از یک اکانت پلی‌اسیتشن نت‌ورک ژاپنی صورت خواهد گرفت.

علاوه بر این‌ها، با تکمیل دمو جایزه‌ای دریافت خواهید کرد که فعلا طبق تایید اسکوئر اینکس، یک ویدئوی ویژه از بازی است، گرچه جزئیات بیشتری از محتویات آن ارائه نشده‌اند.

تاکنون شاهد انتشار دو دمو از Final Fantasy 15 بوده‌ایم که اولین آن‌ها، با نام Episode Duscae، مختص به خریداران Final Fantasy Type-0 HD بوده است و دومین دمو یعنی Platimum Demo هم که در ۳۰ مارس (۱۱ فروردین) برای کنسول‌های نسل هشت عرضه گردید و شما را در نقش کودکی نوکتیس قرار می‌داد. هر دو دموی قبلی در ژاپن و انگلیس منتشر شدند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید