یوبی‌سافت جزئیاتی از سیزن‌پس Steep منتشر کرد

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰

یوبی‌سافت از محتویات سیزن‌پس عنوان ورزشی Steep رونمایی کرده است که شامل سه بسته‌ی مختلف و امکاناتی در خود بازی می‌شود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

سیزن‌پس Steep دارای محتویات و بسته‌های زیر است:

  • Winter Fest Pack – این بسته شما را با سورتمه‌سواری در زمستان آشنا می‌کند و با چالش‌های مختلفی، مهارت‌هایتان را به آزمایش می‌کشد. همچنین در این بسته شاهد لباس‌های جالبی خواهید بود.
  • Extreme Pack – این بسته، سه ورزش جدید معرفی می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا از کوه به زمین بپرید، به پرواز کوتاهی با لباس بالدار بپردازید یا از پاراگلایدینگ لذت ببرید. همچنین لباس‌های مخصوص بخشی از این بسته خواهند بود.
  • Adrenaline Pack – این بسته شامل بسته‌ی Moonlight می‌شود و دارای سه مرحله در شب، لباس‌ها، تخته‌ها و لباس‌های بالدار جدیدی است. همچنین در آن شاهد بسته‌ای از تجهیزات مختلف خواهید بود.

با این سیزن‌پس به لباس‌های مخصوص، بلیط‌های هلیکوپتر جهت سریع‌تر رسیدن به مقصد و ۱۰٫۰۰۰ اعتبار Steep دسترسی خواهید داشت. هر بسته‌ی سیزن‌پس به‌صورت جداگانه هم ارائه خواهد شد که تاکنون قیمت آن‌ها اعلام نشده است. همچنین اگر نسخه‌ی Gold این عنوان که ۷۹٫۹۹ تا ۸۹٫۹۹ دلار قیمت دارد را خریداری کنید، به‌صورت خودکار نیز سیزن‌پس بازی را دریافت خواهید کرد.

Steep در ۲ دسامبر (۱۲ آذر) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید