اسکوئر اینکس یک عنوان موبایلی بر اساس Final Fantasy 15 می‌سازد

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱

اسکوئر اینکس اعلام کرده است که با مشین زون (Machine Zone) جهت ساخت یک بازی موبایلی در سبک MMO بر اساس عنوان Final Fantasy 15 همکاری می‌کند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

آن‌طور که این دو شرکت اعلام کرده‌اند، آن‌ها در حال ساخت “اولین عنوان موبایلی چندنفره در سبک MMO بر اساس جهان Final Fantasy 15” هستند. این عنوان شامل شخصیت‌ها، خط داستانی و موسیقی متن Final Fantasy 15 می‌شود و میلیون‌ها بازیکن را در یک جهان جمع و مشغول خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که مشین زون (Machine Zone) کارنامه‌ی خوبی داشته و بازی‌هایی نظیر Game of War و Mobile Strike را ساخته است.

مدیر عامل اسکوئر اینکس یعنی یوسوکه ماتسودا (Yosuke Matsuda) گفته است که این بازی جدید را به دستان مطمئنی سپرده است:

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم از اینکه با تیم مشین زون برای گرد هم آوردن دو پیشرو در صنعت گیمینگ همکاری می‌کنیم. ما با همدیگر جهت ساخت عنوان موبایلی MMO بعدی مشین زون کار خواهیم کرد.

اسکوئر اینکس حرفی از تاریخ انتشار این عنوان موبایلی بر اساس Final Fantasy 15 نزده است، اما به احتمال زیاد در سال آینده عرضه خواهد شد. Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) به کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ راه خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید