تماشا کنید: تریلر مقایسه گرافیکی جدید Assassin’s Creed The Ezio Collection

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸

امروز، شرکت یوبی‌سافت یک تریلر جدید از مجموعه Assassin’s Creed The Ezio Collection  منتشر کرد که تفاوت‌های گرافیکی نسخه بازسازی شده پلی‌استیشن ۴ را با نسخه قدیمی پلی‌استیشن ۳ نشان می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

برای کسانی که از این مجموعه اطلاعی ندارند باید بگویم که Assassin’s Creed The Ezio Collection شامل نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های Assassin’s Creed: Brotherhood ،Assassin’s Creed II و Assassin’s Creed: Revelations می‌شود و در واقع بازی‌هایی از سری فرقه اساسین در آن قرار دارند که متمرکز بر شخصیت محبوب و مشهور اتزیو آتیدوره ( Ezio Auditore) هستند. علاوه بر بازی‌های اصلی، این مجموعه شامل همه گسترش دهنده‌ها و محتواهای الحاقی آن‌ها نیز می‌شود.

به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت برنامه‌های جدیدی برای شخصیت اتزیو دارد زیرا در Assassin’s Creed The Ezio Collection دو فیلم کوتاه مبتنی بر این شخصیت با نام‌های Assassin’s Creed Embers و Assassin’s Creed Lineage  را قرار داده است که بر پیش و پس داستان‌ اتزیو تمرکز دارد.

Assassin’s Creed The Ezio Collection قرار است در تاریخ ۱۵ نوامبر برای کنسول‌های، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. شما می‌توانید تریلر مقایسه گرافیکی جدید این عنوان را که بین نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ صورت گرفته است در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید