به‌روزرسان پلی‌استیشن ۴ پروی PES 2017 با یک ماه تاخیر منتشر خواهد شد

19 آبان 1395 - 21:05

کونامی خبر از تاخیر در انتشار به‌روزرسان پلی‌استیشن ۴ پروی PES 2017 داده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

کونامی در وب‌سایت رسمی خود این موضوع را اعلام کرده و گفته است:

قرار بود که در آخر ماه نوامبر ما با انتشار یک به‌روزرسان، اجرای PES 2017 را با کیفیت بالاتر برروی پلی‌استیشن ۴ پرو فراهم سازیم، اما متاسفانه باید بگوییم که به دلایل مختلفی، قادر به انجام این کار در تاریخ اعلام شده نخواهیم بود. تاریخ انتشار جدید این به‌روزرسان، اواسط ماه دسامبر است. همچنین باری دیگر از شما بابت این تاخیر عذرخواهی می‌کنیم.

بازی‌های زیادی وجود دارند که از هم‌اکنون برای کنسول جدید پلی‌استیشن ۴ پرو آماده شده‌اند و بعد از عرضه‌ی آن، قادر به اجرایشان با کیفیت ۴K Upscale و HDR خواهید بود. اگر PES 2017 را خریداری کرده‌اید و مانند خیلی‌ها علاقه به اجرای آن با کیفیت بالاتری دارید، باید یک ماه دیگر نیز صبر پیشه کنید.

همان‌طور که می‌دانید، چند روزی می‌شود که سونی لیستی از ۳۰ بازی بهینه شده برای پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرده است. همچنین تا آخر سال جاری، ۴۵ بازی جدید نیز توسط این کنسول پشتیبانی خواهند شد که می‌توان از بین‌شان، Watch Dogs 2 و Final Fantasy 15 را نام برد.

پلی‌استیشن ۴ پرو، برای افرادی مفید است که دارای تلویزیون ۴K هستند و اگر از کیفیت ۱۰۸۰p راضی باشید، نیازی به خرید این کنسول با وجود داشتن مدل معمولی نخواهید داشت.

برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید