Far Cry 3: Blood Dragon هم‌اکنون به‌صورت رایگان در یوپلی موجود است

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵

مدتی قبل بود که یوبی‌سافت، Far Cry 3: Blood Dragon را به‌عنوان بازی رایگان ماه نوامبر اعلام کرد و در حال حاضر، آماده‌ی دانلود برروی رایانه‌ی شخصی شماست. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اگر به گسترش‌دهنده‌ی Blood Dragon عنوان عالی Far Cry 3 علاقه دارید، هم‌اکنون بهترین فرصت برای دریافت آن است و می‌توانید با مراجع به وب‌سایت Ubisoft Club و بخش Ubi 30 این بازی را به‌صورت رایگان دریافت کرده و آن را برای همیشه از آن خود کنید. همچنین راه راحت‌تری نیز وجود دارد و اگر برنامه‌ی یوپلی را برروی سیستم‌تان نصب کرده باشید، فقط کافی است که به بخش Ubi 30 رفته و با تایید میزان سن خود، بازی را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که طبق معمول، فرصت دریافت عنوان رایگان جدید را تا یک ماه و جایگزین شدن بازی بعدی خواهید داشت.

تاکنون شاهد رایگان شدن Prince of Persia: Sands of Time ،Splinter Cell ،Rayman Origins ،The Crew و Beyond Good and Evil بوده‌ایم و تنها یک بازی رایگان دیگر باقی مانده است که در اوایل ماه آینده اعلام خواهد شد.

البته فقط بازیکان رایانه‌های شخصی نیستند که Far Cry 3: Blood Dragon را به‌صورت رایگان در دسترس دارند، بلکه دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان و مشترکین سرویس گلد ایکس‌باکس لایو قادر به دانلود رایگان آن خواهند بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید