گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان روز نخست Dishonored 2 برروی کنسول‌ها ۹ گیگابایت حجم دارد

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

با اینکه Dishonored 2 یک بازی تک‌نفره و بدون بخش چند نفره است اما شاهد به‌روزرسانی روز نخست حجیمی برای آن هستیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

مدت زمان بسیار کمی تا عرضه رسمی Dishonored 2 باقی مانده است. بعضی از طرفداران توانسته‌اند زودتر از زمان انتشار به‌تجربه بازی بپردازند اما خبر بد این است که Dishonored 2 به‌روزرسانی ۹ گیگابایتی برای ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ دارد. برروی پلی استیشن ۴ شما نیازمند دانلود به‌روزرسانی ۹.۱ گیگابایتی هستید و در ایکس‌باکس وان نیز حدود ۹ گیگابایت حجم برای دانلود به‌روزرسان نیازمندید. تغییرات این به‌روزرسان شامل بهبود زمان بارگذاری، بهبود کیفیت سایه‌ها، بهبود بارگذاری مکان‌ها، بهبود عملکرد فریم‌ریت، حل مشکلات صداگذاری و همچنین حل مشکلات و باگ‌های بازی درکنار افزودن تصویر پیش‌نمایش برای ذخیره‌سازی‌ها است.

این به‌روزرسانی تنها برای خریداران نسخه فیزیکی بوده و خریداران نسخه دیجیتالی نیازی به دانلود به‌روزرسان ندارند. این بازی ۴۸ گیگابایت برروی پلی استیشن ۴ حجم دارد.

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نقد و بررسی‌های بازی قبل از عرضه منتشر نمی‌شوند چراکه بتسدا از این پس نسخه‌های زودهنگام را برای منتقدین نمی‌فرستد و همزمان با عرضه برای همه، منتقدین نیز نسخه مخصوص خود را دریافت می‌کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید