ایکس‌باکس وان پرفروش‌ترین کنسول در استرالیا است

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

طبق آمار گروه NPD کنسول ایکس‌باکس وان از زمان عرضه مدل S در آگوست، پرفروش‌ترین کنسول استرالیا است. همچنین طبق آمار، کنسول ایکس‌باکس وان اس پرفروش‌ترین پخش کننده ۴K نیز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

در ادامه نیز گروه NPD اعلام داشت که عنوان Forza Horizon 3 پرفروش‌ترین بازی ایکس‌باکس وان در استرالیا هنگام سال ۲۰۱۶ است. Forza Horizon 3 عنوانی اتومبیلرانی است که در استرالیا جریان دارد. مقدار گذراندن زمان در ایکس‌باکس لایو هم نسبت به سال گذشته افزایش ۵۷ درصدی داشته است. جرمی هینتون مدیربازاریابی استرالیا ایکس‌باکس در ادامه چنین گفت:

از طرفداران‌مان در استرالیا بخاطر پشتیبانی و علاقه‌شان به برند ایکس‌باکس متشکریم. خرسندیم که چنین علاقه و هیجانی را برای ایکس‌باکس وان اس و Forza Horizon 3 در استرالیا می‌بینیم و همچنین طرفداران توجه ویژه‌ای به باندل‌های انحصاری ایکس‌باکس همانند Gears of War 4 و Battlefield 1 درکنار FIFA 17 و Minecraft که همه‌ آن‌ها هم‌اکنون در دسترس هستند، داشته‌اند.

حال با عرضه عناوین انحصاری چون Dead Rising 4 در دسامبر و Halo Wars 2 فوریه ۲۰۱۷، هم‌اکنون بهترین زمان برای داشتن یک ایکس‌باکس وان است.

ایکس‌باکس وان به مدت سه ماه متوالی نیز پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده و بریتانیا بوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید