صداپیشگان اصلی Mass Effect Andromeda مشخص شدند

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۹

خیلی از طرفداران، انتظار عرضه‌ی Mass Effect Andromeda را می‌کشند و می‌خواهند ببینند که در این نسخه‌ی جدید، چه شخصیت‌هایی حضور دارند و ادامه‌ی سه‌گانه‌ی Mass Effect که در نسل هفت شاهد انتشارش بودیم، چه عنوانی خواهد بود و ظاهرا قرار است استعدادهای بزرگی را با خود به ارمغان آورد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

وب‌سایت گیم اینفورمر، اطلاعاتی از صداپیشگان Mass Effect Andromeda منتشر کرده و همچنین به‌مناسبت روز N7، صداگذاران سه شخصیت اصلی بازی را اعلام نموده است:

  • کلنسی بران (Clancy Brown) در نقش الک رایدر (Alec Ryder)
  • تام تیلورسون (Tom Taylorson) در نقش اسکات رایدر (Scott Ryder)
  • فرایدا ولف (Fryda Wolff) در نقش سارا رایدر (Sarah Ryder)

همان‌طور که می‌دانید، صداپیشگان اصلی در بازی‌های خوبی حضور یافته‌اند و از عناوینی که کلنسی بران در آن حضور داشته است، می‌توان به The Shawshank Redemption و Carnivale اشاره کرد. همچنین تام تیلورسون، در Octodad: Dadliest Catch ایفای نقش کرده است و Civilization: Beyond Earth جزو کارنامه‌ی فرایدا ولف محسوب می‌شود.

در اول بازی، شما قادر به انتخاب یکی از شخصیت‌ها یعنی سارا یا اسکات رایدر خواهید بود و همچنین می‌توانید با گزینه‌های مختلف شخصی‌سازی، ظاهر آن‌ها را شکل دهید. در حالی که از بین این دو خواهر و برادر یعنی سارا و اسکات باید تنها با یکی از آن‌ها بازی را تجربه کنید، اما شخصیت دیگی نیز نقش مهمی در داستان ایفا خواهد کرد. بقیه‌ی جزئیات از شخصیت‌ها نیز با نزدیک شدن به انتشار بازی ارائه خواهند شد.

Mass Effect Andromeda در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید