مایکروسافت برنامه پیش‌نمایش ایکس‌باکس را دوباره نام گذاری کرد | هم‌اکنون همه می‌توانند عضو شوند

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۵

امروز مایکروسافت به‌صورت رسمی خبر از تغییر نام برنامه پیش‌نمایش ایکس‌باکس داد. پیش‌نمایش ایکس‌باکس هم‌اکنون به Xbox Insider تغییر نام داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

اعضای پیش‌نمایش ایکس‌باکس یا با نام جدیدشان “ایکس‌باکس Insider” زودتر از بقیه ویژگی‌های جدید سیستم عامل ایکس‌باکس وان را تجربه می‌کنند و با ارائه بازخورد به بهبود آن کمک می‌کنند تا در هنگام عرضه برای عموم در بهترین وضعیت خود قرار داشته باشد. همچنین برنامه ایکس‌باکس Insider تغییرات پایه‌ای دریافت کرده و به کل تغییر می‌کند. طبق گفته لری هاب از مایکروسافت تغییرات بدین شکل هستند:

  • تغییر نام به Xbox Insider Hub
  • برنامه از انتخاب‌ها و شخصی‌سازی‌های بیشتری بهره می‌برد. ماموریت‌های جدیدی برای شما در برنامه قرار می‌گیرد و به بعضی از بازی‌ها و برنامه زودتر دسترسی پیدا می‌کنید و به‌عنوان تست کننده بتا آن را تجربه می‌کنید.
  • رابط کاربری برنامه تغییر کرده و همانند رابط کاربری ایکس‌باکس وان شده است.
  • تگ مخصوصی برای افراد عضو بخش Insider ایکس‌باکس داده می‌شود که به پاس تشکر و قدردانی از همکاری آن‌هاست.
  • حال چندین کاربر می‌توانند به‌صورت همزمان برروی یک کنسول عضو پیش‌نمایش باشند تا هرکاربر بتواند به راحتی بازخورد خود را ارائه دهد.

همچنین از این پس همه می‌توانند به راحتی عضو اعضای پیش‌نمایش یا Insider ایکس‌باکس باشند.

تعداد بسیار کمی از کاربران پیش‌نمایش که بیشترین بازخوردها را طول سال داده‌اند این به‌روزرسانی را هم‌اکنون دریافت خواهند کرد. در طی هفته‌های آینده تمامی کاربران پیش‌نمایش این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. با تغییر نام پیش‌نمایش به Xbox Insider شاهد شبیه شدن نام این سرویس به Windows Insider هستیم که برنامه‌ای مشابه برای کاربران ویندوز است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید