فروشگاه استیم با طراحی جدیدی در دسترس کاربران قرار گرفت

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱

شرکت ولو به‌تازگی از طراحی جدید فروشگاه شبکه استیم رونمایی کرد. تغییرات انجام شده شامل بهبود عملکرد و نمای ظاهری فروشگاه استیم می‌شود. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شما به محض اینکه وارد صفحه فروشگاه استیم می‌شوید می‌توانید تغییرات را بصورت کامل احساس کنید. نمای ظاهری فروشگاه با چیزی که در این چند سال به یاد داریم کاملا فرق کرده است. شرکت ولو علت این تغییرات را در راحتی هرچه بهتر کاربران برای تسریع در انجام کارهایشان عنوان کرده است.

طراحی جدید فروشگاه استیم چند لینک جدید برای تسریع کار کاربران به صفحه اصلی اضافه کرده است که با انتخاب آن شما به کلیدی ترین گزینه‌ها دستیابی پیدا خواهید کرد ( قابلیت اضافه کردن بازی‌های موردعلاقه شما یا بازی‌هایی که به آن علاقه ای ندارید نیز در این قسمت طراحی شده است ). در جلوی نام هر بازی لیست بازدیدهای اخیر شما، وضعیت بازی در میان دوستان شما و .. دیده می‌شود. در طراحی جدید شما می‌توانید به فیلتر کردن محتواهای مختلف بپردازید به عنوان مثال می‌توانید فیلم‌ها و یا نوع خاصی از بازی‌ها را در لیست پیشنهادی حذف کنید.

این بروزرسانی آخرین اقدام شرکت ولو برای بهبود و رفع معایب این فروشگاه بوده است. فروشگاه استیم از محبوبیت بالایی نزد بازیبازان برخوردار است و بهبود آن امری ضروری برای ولو به شمار میرفت.

شرکت ولو به دنبال این بروزرسانی قانون جدیدی نیز وضع کرده است، از این پس باید توسعه دهندگان تصاویری که در پروفایل بازی خود می‌گذارند مستقیما از محیط بازی گرفته شود. این قانوان به منظور شفاف سازی هرچه بهتر شرایط یک بازی برای مشتریان می‌باشد.

در قسمت زیر نمایی از طراحی جدید فروشگاه استیم را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید