بازی محبوب GTA: San Andreas را با استفاده از این ماد در نمایی کاملا زیبا و متفاوت می‌بینید!

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
بازی محبوب GTA: San Andreas را با استفاده از این ماد در نمایی کاملا زیبا و متفاوت می‌بینید!

به‌تازگی ماد جدیدی برای بازی خاطره انگیز Grand Theft Auto: San Andreas منتشر شده که بوسیله آن شاهد پیشرفت گرافیکی بسیار خوبی در بازی خواهیم بود. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

دوازده سال از عرضه بازی Grand Theft Auto: San Andreas می‌گذرد اما مارتی مک‌فلای، مادساز موفق بازی‌های ویدیویی هنوز دست از ساخت مادهایی برای ارتقا گرافیکی این بازی برنداشته است. جدیدترین ماد او برای بازی Grand Theft Auto: San Andreas بی‌شک با اختلاف زیادی نسبت به مادهای دیگر از لحاظ گرافیکی بهترین است! البته باید در نظر داشته باشید که برای اجرای این ماد به یک سیستم قدرت مند نیاز خواهید داشت.

با استفاده از ماد Graphics Enhancement 3 مک‌فلای که فقط برای بازی Grand Theft Auto: San Andreas طراحی شده است، پیشرفت‌هایی نظیر بهبود کیفیت آسمان، پیشرفت در اجرا و رندرینگ بازی، طراحی بهتر آب، بهبود ابرها، بهبود مه در بازی، بهبود در نورپردازی، بهبود در نقشه بازی، بهبود چرخه زمانی بازی، بهبود قطرات باران و بهبود ستاره‌ها در شب صورت گرفته است.

همانطور که در ابتدا ذکر شد برای اجرای این ماد شما به سیستم بسیار قوی نیاز دارید جالب است بدانید حتی کارت گرافیک قدرتمند GTX980 نیز قادر نبوده است تا بازی را بطور ثابت با نرخ فریم ۶۰fps اجرا کند علت این اتفاق نیز عدم بهینه سازی این ماد می‌باشد.

این موضوع مطمعنن برای بسیاری از ما جالب توجه است که بازی خاطره انگیز خود را بار دیگر با این همه پیشرفت گرافیکی ببینیم. کسانی که علاقه مند به این ماد هستند می‌توانند از اینجا به دانلود آن بپردازند.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از بازی Grand Theft Auto: San Andreas با استفاده از این ماد را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید