از سه ماشین ویژه برای Mass Effect Andromeda رونمایی شد

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

در کنار انتشار دو تریلر و تصاویر جدیدی از Mass Effect Andromeda، سه ماشین جالب برای این بازی معرفی شده‌اند که در ادامه جزئیات بیشتری از آنان را مشاهده خواهید کرد.

اولین ماشینی که از آن رونمایی شده است، Remote Control Nomad ND1 نام دارد و با قیمت ۱۹۹ دلار برای پیش‌فروش قرار گرفته است. دومین ماشین، به نام Collector’s Edition Diecast Nomad و با قیمت ۹۹ دلار نیز آماده‌ی پیش‌خرید است و در آخر، سومین ماشین یعنی Mini Diecast Nomad با قیمت ۹٫۹۹ دلار گزینه‌ی بسیار خوبی است. 

Remote Control Nomad ND1

Remote Control Nomand ND1 که به طور دقیق و با ۶ چرخ طراحی شده، محصولی عالی برای طرفداران Mass Effect است و شامل کابل USB جهت شارژ باتری می‌شود و هیچ وقت از لحاظ شارژ به مشکل بر نخواهید خورد. همچنین با دانلود برنامه‌ی مخصوص این ماشین از گوگل پلی و اَپ استور، قادر خواهید بود تا از راه دور، چراغ‌های آن را خاموش یا روشن کنید و علاوه بر این به تهیه تصویر و ویدئو بپردازید. به همراه این ماشین، یک استیل بوک نیز دریافت خواهید کرد.

Diecast Nomad ND1

Diecast Nomand ND1 دارای بدنه‌ی محکم فلزی است و فضای داخل آن نیز با دقت طراحی شده است. این ماشین شامل ۳ باتری قلمی و درب‌هایی با قابلیت باز و بسته شدن می‌شود. همچنین با باز کردن درب این ماشین، فضای داخلی روشن آن را مشاهده خواهید کرد.

Mini Diecast Nomad ND1

Mini Diecast Nomad ND1 مانند ماشین‌های قبلی، از بدنه‌ی فلزی محکمی برخوردار است و جزئیات بیرون آن به خوبی و با دقت کار شده‌اند. با این حال، بر خلاف Diecast Nomand ND1، این ماشین شامل فضای داخلی نمی‌شود. گرچه با وجود قیمت ۹٫۹۹ دلاری‌اش، این موضوع طبیعی است.

Mass Effect در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید