گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر داستانی دیگری از Mass Effect: Andromeda منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۸

جزئیات جدید داستان Mass Effect: Andromeda به‌تازگی با انتشار یک تریلر در دسترس قرار گرفتند. این ویدیو اطلاعات کلیدی‌ای از جست‌وجوی بشریت برای سیاره جدید به‌منظور ساکن شدن در آن را به اشتراک می‌گذارد.

این ویدیو به یکی از ماموریت‌های بازی به نام Pathfinder مربوط می‌شود که به عنوان “سفر یک‌طرفه” توصیف شده است. شخصیت درون تریلر می‌گوید:

۶۰۰ سال پس از زمان کنونی، شما در یخبندان واقع در حومه کهکشان آندرومدا بیدار می‌شوید. بیشتر شما در آرک هایپریون (Arc Hyperion) قرار می‌گیرید در حالی که بقیه با من در نکسوس سفر خواهند کرد.

علاوه بر هایبریون، سه آرک دیگر هم وجود دارد که هر کدام پناهگاه یک گونه جداگانه هستند. آن‌ها از راه شیری جدا می‌شوند و هر کدام از آرک‌ها Pathfinder اختصاصی خود را دارند. همان‌طور که قبلا مشخص شده بود، Pathfinder شخصیت اصلی Andromeda است و در ویدیوی زیر به عنوان “ترکیبی از سرباز زبده، دانشمند و راهنمایی که وظیفه پیدا کردن خانه جدیدی را دارد”، توصیف شده است.

سنسورهای از راه دور توانسته‌اند “جهان طلایی‌ای” را درون شاخه هلیوس آندرومدا شناسایی کنند و این چیزی است که هر کدام از آرک‌ها به دنبالش هستند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

به عنوان بخشی از N7 Day، الکترونیک‌آرتز و بایوور همچنین تریلر جدیدی هم از Mass Effect Andromeda منتشر کرده‌اند که در این بخش می‌توانید به تماشای آن بپردازید. علاوه بر این، خرده فروشی Best Buy از باکس آرت نسخه‌های رایانه‌های شخصی و لوکس بازی رونمایی نموده‌ است.

Mass Effect: Andromeda قرار است پیش از مارس ۲۰۱۷ منتشر شود. با توجه به صحبت‌های رئیس امور مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگنسن، بازی هم‌اکنون به خوبی در حال شکل گرفتن است اما این شرکت اگر لازم باشد، باری دیگر Mass Effect: Andromeda را تاخیر خواهد زد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید