گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر سینمایی جدیدی از عنوان Mass Effect Andromeda منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴

امروز ۷ نوامبر است و این بدان معنی است که روز N7 فرا رسیده است. به مناسبت این روز، بایوور (BioWare) برای سری Mass Effect برنامه‌هایی دارد و قصد دارد طرفداران این سری محبوب را به شدت هیجان زده کند. پس از مشخص شدن باکس‌ آرت‌های بازی Mass Effect Andromeda، حال نوبت به تریلر سینماتیک و زیبایی از بازی می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبریف تحلیلی گیمفا همراه باشید.

با این که تریلر منتشر شده بسیار زیبا است و طرفداران را راضی می‌کند اما متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی در آن به چشم نمی‌خورد. تنها زمانی که در جشن امروز دریافت کردیم، «بهار ۲۰۱۷» است.

راوی در این تریلر پدر رایدر (Ryder) است که می‌گوید:«ما صدها سال در خواب بودیم و رویای یک خانه جدید را می‌دیدیدم. اما وقتی که سرانجام بیدار شدیم، رویاهایی صلح آمیزمان نابود شد.» همچنین طبق اطلاعات وب‌سایت Game Informer، اعلام شده است که گیم‌پلی عنوان Mass Effect Andromeda در مراسم The Game Awards در ماه دسامبر نمایش داده خواهد شد.

مدت زیادی از معرفی بازی می‌گذرد اما به نظر می‌رسد که دیگر چیزی تا عرضه آن باقی نمانده و انتظار چند ساله طرفداران Mass Effect پس از قسمت سوم سرانجام به پایان خواهد رسید. شما می‌توانید تریلر سینمایی جدید عنوان Mass Effect Andromeda را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید