جزئیات به‌روزرسانی بازی Rez Infinite برای پلی‌استیشن ۴ پرو مشخص شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

امروز Enhance Games جزئیاتی را در مورد به‌روزرسانی عنوان Rez Infinite برای کنسول جدید سونی، یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در زیر می‌توانید موارد بهبود یافته بازی Rez Infinite را در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو به صورت طبقه بندی شده مشاهده کنید:

  • اگر شما یک صفحه نمایش ۴K داشته باشید، می‌توانید هم از Rez و هم از Area X در رزولوشن ۳۸۴۰x2160 لدت ببرید. به عبارتی کل بازی با رزولوشن ۴K native اجرا می‌شود. تغییر خاصی در تلویزیون‌های ۱۰۸۰p استاندارد به وجود نمی‌آید.
  • برای کسانی که بازی را برروی پلی‌استیشن وی‌آر بازی می‌کنند، می‌توانند این عنوان را با رزولوشن ۱۹۲۰x1080 به جای رزولوشن ۱۴۴۰x810 که در پلی‌استیشن ۴ معمولی به نمایش درمی‌آید، تجربه کنند. با این حال، رزولوشن نهایی که در هدست واقعیت مجازی نمایش داده می‌شود همان است و تغییری نمی‌کند. رندرینگ پلی‌استیشن ۴ پرو باعث می‌شود هر ذره شفاف تر و مقداری واضح تر به نمایش درآید که اشیا و دشمنان در بازی را واقعی تر جلوه می‌دهد.
  • در جزئیات منتشر شده، نه از قابلیت HDR صحبت شد و نه از بالا رفتن نرخ فریم.

استودیوی Enhance همچنین یک تصویر جالب منتشر کرده است که نشان می‌دهد تفاوت رزولوشن‌های پلی‌استیشن ۴ (سمت چپ) و پلی‌استیشن ۴ پرو (سمت راست) چگونه و تا چه حد است:

پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Rez Infinite در ۱۰ نوامبر، هم زمان با عرضه رسمی کنسول در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید تصاویر جدید بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید