از باکس آرت نسخه‌های رایانه‌های شخصی و لوکس Mass Effect: Andromeda رونمایی شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸

پیش از اعلامیه بایوور در N7 Day، تصاویر باکس آرت Mass Effect: Andromeda به‌طور آنلاین منتشر شدند. این تصاویر توسط Best Buy به انتشار یافتند و نشان دهنده باکس آرت‌های نسخه رایانه‌های شخصی و لوکس بازی هستند.

تصاویر نسخه لوکس یک‌سری توضیحات را به همراه دارند اما اطلاعات جدید یا جزئیاتی از محتوای اضافه این نسخه ارائه نمی‌دهد. در ادامه می‌توانید تصاویر نسخه‌های رایانه‌های شخصی و لوکس بازی را مشاهده کنید:

  

در توضیحات نسخه لوکس چنین گفته شده است:

Mass Effect: Andromeda بازی‌بازان را به کهکشان آندرومدا خواهد برد؛ بسیار دورتر از راه شیری. بازی‌بازان در این عنوان به عنوان یک مسیر یاب، کاشف آموزش دیده و رهبر نظامی، جنگ را برای خانه‌ای جدید در خاک دشمن هدایت می‌کنند. این داستان فصل بعدی بشریت است و انتخابات بازی‌بازان در نهایت بقای ما را تعیین خواهد کرد.

در ادامه توضیحات هم اینگونه بیان شده است:

در این فصل جدید Mass Effect، با یک شخصیت جالب و کاملا جدیدی ملاقات خواهید کرد که گرفتار یک حماسه فضایی پر رمز و راز و درگیری‌های کهکشانی شده است. با استفاده از مهارت انعطاف‌پذیرتر و پیشرفت سلاح‌ها، شما می‌توانید سبک بازی خود را جوری بسازید که شما را در برابر دشمن بیگانه جدید و قدرت‌مند، شکست‌ناپذیر کند.

این توضیحات همچنین به بخش چندنفره هم اشاره دارد:

تا یک یا چهار بازی‌باز برای بخش چندنفره!

بایوور چیز زیادی از بخش چندنفره Mass Effect: Andromeda نگفته است اما وجود چنین موردی در خبرهایی که قبلا لو رفتند، تایید شده بود. شاید در شب جاری اطلاعات بیشتری در N7 Day از این بخش دریافت کنیم.

محیط‌های تخریب‌پذیر همچنین در توضیحات ذکر شده‌اند اما این مورد توسط بایوور چندان هم مورد بحث قرار نگرفته است. از آنجا که بازی با استفاده از موتور فراست‌بایت ۳ (موتوری که دایس برای Battlefield استفاده می‌کند) ساخته می‌شود، بسیاری فکر می‌کردند تخریب‌پذیری در بازی وجود خواهد داشت.

انتظار می‌رود الکترونیک‌آرتز در شب جاری چیزهای بیشتری از Mass Effect: Andromeda رونمایی کند و تقریبا شروع به اشاراتی در توئیتر کرده است. یک تریلر به‌همراه جزئیاتی از شخصیت‌ها و دنیاهای جدید برای رویداد امشب تایید شده‌اند.

Mass Effect: Andromeda قرار است پیش از مارس ۲۰۱۷ منتشر شود. با توجه به صحبت‌های رئیس امور مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگنسن، بازی هم‌اکنون به خوبی در حال شکل گرفتن است اما این شرکت اگر لازم باشد، باری دیگر Mass Effect: Andromeda را تاخیر خواهد زد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید