گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی جدید World of Warcraft منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱

World of Warcraft برای طرفداران خود به‌روزرسانی جدیدی با امکان نبرد های تن به تن آماده کرده که در این آپدیت بازی بازان میتوانند تجربه ای جدید از مبارزه انلاین با دیگر بازی بازان داشته باشند.شرکت بلیزارد برای بازی‌بازان عنوان World of Warcraft به‌روزرسانی جدیدی عرضه کرده تا بتوانند با استفاده از راه هایی جدیدتر به مبارزه و چالش کشیدن دیگر بازیکنان بپردازند،از جمله این سبک های جدید مبارزات تن به تن با سبکی تازه تر و نوآورانه تر است. در به‌روزرسانی جدید مبنی بر شماره ۷/۲ مبارزات این بازی بسیار شبیه به سبک مبارزات در دیگر بازی های این شرکت (بلیزارد) مثل Hearthstone و Overwatch است، یان هازیکاستاس کارگردان این بازی توضیح داد:

سازندگان و توسعه دهندگان قول داده اند که تا تغییرات بنیادی و قابل توجه ای برای بهبود و هرچه بهتر شدن بازی اعمال کنند. هدف این تیم اضافه کردن خلاقیت و تنوع به صحنه ی جنگ و زمین نبرد بازی است و همچنین طراحی کردن ابزار و راه های جدید با استفاده از ایده های نو برای بازی های بلیزارد تا بتوانیم بازی بازان را بیش از پیش سرگرم نگه داریم.

البته هر سبک مبارزه ای نمیتواند بازی باز را جذب کند و تغییرات جدید باید به قدری خاص باشند تا بتوانند تاثیر گذار باشند هازیکاستاس در این‌باره میگوید:

بگذارید تا قوانین جدید جای خود را در بازی پیدا کنند و و این تغییرات مسیر خود را به سوی دائمی شدن پیش بگیرند و در مدت زمان کوتاهی این تغییرات چه در بخش مبارزه و چه در دیگر بخش ها، بخشی از بازی خواهد شد و به موفق‌تر شدن بازی کمک خواهند کرد.

بلیزارد بخش‌هایی از مبارزات جدیدا طراحی شده را برای طرفداران به نمایش گذاشته که می‌توان گفت هر کدام ترکیبی سبک‌های مبارزه ی سابق و نوآوری های جدید است که بعضی خشن و جدی و بعضی صرفا جنبه سرگرمی دارند که در کل میتوان گفت سبک های مبارزه ی جدید قابل قبول و موفق ظاهر شدند.

تاریخ دقیقی برای انتشار اپدیت ۷/۲ بازی World of Warcraft مشخص نشده اما اینگونه پیشبینی میشود که پس مدت کوتاهی بعد از اپدیت اخیر (۷/۱ ) منتشر بشود که به احتمال زیاد تا ماه آینده خواهد بود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید