سیستم گیمینگ خاص و منحصر به فرد با گروه PCMOD و ایسوس

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴

سیستم مخصوص بازی در بین گیمرها، می تواند بیانگر روحیه، سبک بازی و شخصیت خاص آن گیمر باشد. مدتی است که بین گیمرها کیس مادینگ به یک تفریح جالب تبدیل شده و سیستم گیمرها دیگر به شکل روتین و تولید انبوه ساخته نمی شوند. در ایران گروه مادینگ PCMOD به عنوان اولین تیم حرفه ای مادینگ سیستم، با همکاری دفتر ایسوس برای شما گیمرها اقدام به اسمبل و ماد حرفه ای نموده تا از داشتن سیستم مخصوص بازی خود لذت دوچندان را تجربه کنید.

 

از مزایای کیس ماد می توان به منحصربه فرد بودن سیستم، افزایش کارایی سیستم (به طور مثال استفاده از خنک کنندهای حرفه ای آبی به همراه اورکلاکینگ اصولی) برشمرد. هم اکنون گروه PCMOD با همکاری دفتر ایسوس، به مدت محدود محصولات متنوع و خدمات مادینگ را در وب سایت خود با تخفیف ویژه عرضه می کند تا شما گیمرها از داشتن سیستمی خاص لذت ببرید.

این تخفیفات در یک پکیج ویژه مادینگ شامل فن گریل و براکت کارت گرافیک (با ۲۵ درصد تخفیف) انواع کابل اسلیو (تا ۱۵ درصد) عرضه می شود. همچنین یک پکیج ویژه کیس ماد شامل مادینگ کامل کیس (بدون هزینه های خنک کننده و کابل اسلیو) با تخفیف ۵۰ درصدی و تنها بودجه چهارصدهزار تومانی آماده عرضه است.

شما عزیزان می توانید درخواست خود را از طریق سایت PCMOD.ir و یا شماره تماس ۰۲۱-۵۵۲۸۹۱۸۳ ثبت نمایید.

آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام مجموعه PCMOD

http://instagram.com/Pcmod.ir

https://telegram.me/PCMODTV

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید