نسخه آزمایشی عمومی Ghost Recon: Wildlands در سال آینده منتشر خواهد شد

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
اطلاعات کاملی در رابطه با بروزرسانی روز اول بازی Ghost Recon: Wildlands منتشر شد

همانطور که می‌دانید بازی Ghost Recon: Wildlands در ماه مارس سال آینده منتشر می‌شود اما یوبیسافت شرایطی را فراهم خواهد آورد که شما زودتر از زمان مشخص شده بتوانید این بازی را تجربه کنید. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

یوبیسافت در نظر دارد تا نسخه آزمایشی بازی Ghost Recon: Wildlands را در طی چند ماه آینده در دسترسی علاقه مندان قرار دهد. وس گیلموت، مدیر یوبیسافت این خبر را در آخرین جلسه مالی این شرکت اعلام کرده است.

یوبیسافت هنوز تاریخ دقیق آغاز نسخه آزمایشی بازی را مشخص نکرده است اما بنابر اطلاعات کمی که دراین باره منتشر شده است می‌توانیم بصورت تقریبی بگوییم که شاهد آغاز این نسخه آزمایشی در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود لازم به ذکر است که نسخه اصلی بازی نیز بصورت رسمی در تاریخ ۷ ماه مارس سال آینده منتشر می‌شود.

گیلموت در ادامه صحبت‌هایش از اجرای یک نسخه آزمایشی محدود شده علاوه بر نسخه آزمایشی برای بازی Ghost Recon: Wildlands خبر داد. هدف یوبیسافت از اجرای این برنامه به منظور معرفی محیط و چگونگی این عنوان به هواردارن و علاقه مندان می‌باشد. به گفته گیلموت:

Ghost Recon: Wildlands می‌تواند یک بازی انقلابی باشد و در مقایسه با بازی بزرگ سال قبل ما، بازی The Division، باید بگویم که همان روند در این عنوان نیز ادامه دارد. ما قصد داریم در طی چند ماه آینده نسخه آزمایشی از بازی را در دسترسی علاقه مندان قرار دهیم تا بدین ترتیب به هوادارن خود نشان دهیم که این بازی چگونه است و توانایی آن در جذب مخاطب تا چه حد است. ما بسیار مطمعنیم که Ghost Recon: Wildlands یک بازی بسیار موفق خواهد بود.

Ghost Recon: Wildlands قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید