سری جدید Crysis احتمالا به این شکل خواهد بود!

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳

به‌تازگی تصویر جدید و بسیار زیبایی از طراح شرکت کرایتک با استفاده از آخرین نسخه از موتور قدرتمند CRYENGINE، منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

Crysis از آن دسته از عناوینی بوده که پس از انتشار سه نسخه از بازی به لطف گرافیک خیره کننده و گیم‌پلی جذاب، توانست جایگاه ویژ‌ه‌ای در نزد بازیبازها پیدا کند. هواداران سال‌هاست که از سازندگان این سری تقاضای معرفی نسخه جدید بازی را می‌کنند اما اینطور که پیداست این اتفاق به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد با این حال ما می‌توانیم تقریبا حدس بزنیم که سری جدید Crysis به چه شکلی خواهد بود!

دیمیان استمپنیوسکی، طراح شرکت کرایتک، به‌تازگی طراحی‌های جدیدی به وسیله آخرین نسخه از موتور قدرتمند CRYENGINE انجام داده است و پس از آن این تصویر را با علاقه‌ مندان به اشتراک گذاشته است. دیمیان در این تصویر از درخت‌های نخل که پیش از این در سری اول بازی Crysis دیده بودیم استفاده کرده است دلیل اینکار او ایجاد حال و هوای این سری پس از دیدن تصاویر برای بیننده بوده است.

تصویری که می‌بینید واقعا خیره کننده است و هر بیننده‌ای را برای تجربه سری جدید این بازی بی قرار خواهد کرد!

برای درک بهتر پیشرفت گرافیکی بازی دو تصویر برای شما آماده شده است که یکی از آنها نمایشی از گرافیک بازی Crysis در رایانه‌های شخصی است و دیگری تصویری است که ما احتمالا در سری بعدی Crysis خواهیم دید البته در آینده‌ای دور شاید برای نسل بعدی کنسول‌ها!

 

تصویری از گرافیک بازی در رایانه‌های شخصی

 

ساخته شده با آخرین نسخه از موتور CRYENGINE

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید