تماشا کنید: از شخصیت Sombra عنوان Overwatch رونمایی شد

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۴

بعد از مدت‌ها اشارات مختلف، بلیزارد بالاخره به صورت رسمی از شخصیت جدید Overwatch با نام سومبرا (Sombra) رونمایی کرد که به‌زودی به این عنوان راه خواهد یافت. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

 همان‌طور که انتظار می‌رفت، طی رویداد BlizzCon 2016، بلیزارد سومبرا را رسما معرفی کرد که مدت‌ها شایعات مختلفی از آن به گوش می‌رسید و بالاخره مشخص شد که جدیدترین عضو تیم Overwatch، سومبراست.

بلیزارد با انتشار انیمیشن کوتاهی به نام Infiltration، حضور شخصیت سومبرا را در Overwatch تایید کرد، گرچه وب‌سایت رسمی این عنوان جزئیات بیشتری از نحوه‌ی بازی ارائه داده است.

سومبرا، یک قهرمان هجومی به حساب می‌آید و شامل ویژگی‌ها و قدرت‌های مخفی‌کاری هم می‌شود. سلاح اصلی و خودکار سومبرا، قابلیت نابودی اهداف از نزدیک را دارد. او همچنین دارای توانایی‌هایی نظیر هک است که به وی اجازه‌ی از کار انداختن قدرت دشمنان برای مدت محدودی را می‌دهد.

علاوه بر این‌ها، سومبرا شامل ویژگی‌های دیگری مانند Thermoptic Camo می‌شود. این ویژگی او را برای مدت کوتاهی نامرئی می‌کند و سرعتش را افزایش می‌دهد. همچنین Translocator، باعث می‌شود که این شخصیت سریعا به جای قبلی خود برگردد، حتی اگر در وسط پرواز باشد. در آخر، توانایی Ultimate او، یک EMP  است که با آن، یک ضربه‌ی AOE می‌زند و درحالی که تمام حریفان را هک می‌کند، سپرهایشان را نیز از بین می‌برد.

سومبرا در هفته‌ی آینده طی یک به‌روزرسانی به Overwatch اضافه خواهد شد که البته تاریخ انتشار دقیق این به‌روزرسان مشخص نشده است. اکنون می‌توانید انیمیشن کوتاهی از این شخصیت جدید مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید