فیل اسپنسر اطلاعات جدیدی را در مورد موضوعات مختلف ارایه می‌دهد

۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷

رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر، علاقه زیادی به ارتباط نزدیک با طرفداران ایکس‌باکس دارد و سعی می‌کند هر از چندگاهی با آن‌ها از طریق توییتر صحبت کند و سوالاتی را پاسخ دهد. این بار نیز آقای اسپنسر در مورد مسائل مختلفی با طرفداران صحبت کردند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

ارتباط با طرفداران ایکس‌باکس نه تنها باعث ایجاد صمیمت و دوستی می‌شود، بلکه از این طریق، اطلاعات جالب و خوبی در دسترس بازی‌بازان و رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

اول از همه اسپنسر در مورد قابلیت HDR برای ایکس‌باکس وان صحبت می‌کند و قول می‌دهد که بازی‌های ترد پارتی (third party) نیز به زودی از این قابلیت استفاده کنند. او اشاره می‌کند که این فناوری هنوز در حوضه کنسول‌ها جدید و نو است، به همین دلیل هنوز بسیاری از بازی‌ها از آن پشتیبانی نمی‌کنند.

قابلیت HDR در کنسول‌ها نسبتا جدید و نو است. ما پشتیبانی ترد پارتی خوبی داریم و در آینده عناوین بیشتری با پشتیبانی از این قابلیت عرضه خواهند شد. به عقیده من HDR در این نسل یک قابلیت اضافه خوب است.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 4, 2016

اسپنسر همچنین روشن سازی می‌کند که تیم ایکس‌باکس هم‌اکنون در حال کار برروی قابلیت جدیدی هستند که بازی‌های چند دیسکی پشتیبانی از نسل قبل قابل خریداری باشند؛ بازی‌هایی مانند  Lost Odyssey و Blue Dragon به صورت دیجیتالی.

اگر منظور شما Lost Odyssey و Blue Dragon است، باید بگویم که زمان زیادی به طول می‌انجامد. تیم ایکس‌باکس هم‌اکنون در حال کار برروی این قابلیت است.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 4, 2016

اسپنسر در مورد موضوع جالبی صحبت کرد. او به این قابلیت اشاره کرد که بازی‌بازان بازی‌ها را برروی ایکس‌باکس وان خود خریداری، دانلود کرده و پس از آن تنها با استفاده از دیسک بازی، آن را اجرا نمایند. در حالی که اسپنسر قولی را در این مورد نداد اما اشاره کرد که با تیم ایکس‌باکس در این مورد بحث‌هایی را داشته‌اند و هنوز چیزی مشخص نیست.

ما در مورد مسائلی شبیه به این بحث کردیم که مردم بتوانند برای نسخه روز اول آماده شوند و سپس با دیسک به راحتی بازی را اجرا نمایند. این موضوع فعلا در حد یک فکر خوب است.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 4, 2016

در آخر، اسپنسر در مورد تجربه شخصی خود از عنوان ماجرایی استودیوی Rare، یعنی عنوان Sea of Thieves می‌گوید و در مورد ویژگی‌های بازی صحبت می‌کند.

به تازگی @SeaOfThieves را با تیم @RareLtd و بعضی از دوستان بازی کردم. لوت‌های خوبی پیدا کردم و زمان خوبی را گذراندم. آب در بازی بسیار خوب به نظر می‌رسد.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 3, 2016

من بازی را طی یک چرخش شبانه روزی تجربه کردم. حمله کردن به یک کشتی دیگر در شب بسیار جالب است.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 3, 2016

یک جزیره گنج پیدا کردم، یک تیم دیگر نیز در آن جزیره بودند. ما پیروز شدیم.

— Phil Spencer (@XboxP3) November 3, 2016

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید