نسخه بازسازی شده Diablo 1 را در بازی Diablo 3 می‌توانید تجربه کنید

۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶
عناوین بزرگ شرکت بلیزارد رویدادهای ویژه‌ای را به مناسبت ۲۰ سالگی بازی Diablo در اختیار بازیبازان قرار می‌دهد

به مناسبت بیست ساله شدن سری بازی‌های Diablo، شرکت بلیزارد قصد دارد تا نسخه بازسازی شده سری اول بازی را به Diablo ۳ اضافه کند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در بروزرسانی جدید بازی که با نام The Darkening of Tristram شناخته خواهد شد، بازیکنان قادر خواهند بود تا سفری خاطره انگیز به سری اول بازی داشته باشند، ۱۶ مرحله از قسمت اول بازی به همراه ۴ غول نهایی الهام گرفته از آن برای بازیبازان در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که این تغییرات قرار است در نسخه سوم بازی گنجانده شوند، شرایط محیطی و گیم‌پلی کمی دچار تغییرات خواهد شد. برای القا کردن هرچه بهنر حس نوستالژیک سری اول، شما فقط قادر خواهید بود به هشت جهت جابجایی داشنه باشید، از موسیقی سری اول بازی در این بروزرسانی استفاده می‎شود و نکته جالب وجود فیلتری است که با فعالسازی آن گرافیک بازی به مانند گذشته ظاهر می‌شود، نمایی پیکسلی! متاسفانه هنوز تصاویر یا ویدیو جدیدی در رابطه با این تغییرات منتشر نشده است.

این تغییرات در هفته آینده بصورت تست برای عموم کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت و پس از آن بصورت همگانی بر روی بازی اصلی اعمال میگردد همچنین شرکت بلیزارد اعلام کرده است که در سال آینده دو منطقه جدید برای نسخه Reaper of Souls در حالت ماجراجویی منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۷ قرار است کلاس Necromancer در قالب یک بسته دانلودی به بازی Diablo ۳ اضافه گردد.

در صورت انتشار اخبار جدید در رابطه با این تغییرات، این خبر بروزرسانی می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید