گیفت کارت
گیفت کارت

راکستار این توانایی را دارد که همزمان بر روی چند عنوان بزرگ کار کند

۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱
راکستار این توانایی را دارد که همزمان بر روی چند عنوان بزرگ کار کند

در جریان آخرین جلسه مالی که در شرکت تیک تو برگزار شد، مدیر این شرکت توضیحاتی درباره روند کاری راکستار در اداره و توسعه بازی‌های بزرگ خود داده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

استراس زلنیک در این جلسه صحبت‌هایی مبنی بر توانایی شرکت راکستار در استوار نگه داشتن بازی محبوب GTA Online و در عین حال ساخت و توسعه بازی Red Dead Redemption 2 انجام داده است. به گفته او:

شرکت راکستار دارای وسعت کاری بسیار بالایی است که این شرایط را فراهم می‌سازد که همزمان بر روی چند پروژه مشغول به کار شود. ما از این همه توانایی و پشتکار احساس غرور می‌کنیم، همیشه عناوین این شرکت موجب خوشحالی و رضایت بازیبازان شده و به دنبال آن ما همیشه شاهد امتیازدهی بالا و خوب از سوی منتقدین به عناوین راکستار بوده‌ایم. این درخشش‌ها موجب شده است ما به سطح کاری و عملکرد شرکت راکستار اعتماد کامل داشته باشیم و ماهم مانند شما برای عناوین آینده این شرکت بسیار هیجان زده هستیم.

زلنیک در بخشی از صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که شرکت تیک تو مجموعه‌ای است که همیشه بحث کیفیت عناوین برای آن اولویت داشته است.

من میتوانم بگویم همه ما، نفر به نفر در شرکت تیک تو همیشه بر روی کیفیت تمرکز ویژه‌ای داشته‌ایم، شاید بعضی اوقات به دلیل بروز مشکلاتی به حد موردنظر خود نرسیم اما در بیشتر مواقع در کار خود موفق ظاهر شده‌ایم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید