Ark: Survival Evolved ماه آینده به عناوین سرویس Xbox Play Anywhere اضافه می‌شود

15 آبان 1395 - 19:51

از زمان E3 2016 مایکروسافت متوجه شدیم که استودیوی وایلدکارت قصد دارد تا Ark: Survival Evolved را به لیست بازی‌های پشتیبانی شده توسط برنامه Xbox Play Anywhere اضافه کند و حال تاریخ عرضه مشخص شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

بعد از اعلام اضافه شدن این بازی به عناوین Xbox Play Anywhere در E3 دیگر شاهد اخبار تکمیلی نبودیم. حال وایلدکارت در جدیدترین پست بلاگ خود از تاریخ عرضه این بازی به سرویس مایکروسافت خبر می‌دهد. در بخش پرسش و پاسخ بلاگ وایلدکارت یکی از طرفداران درمورد زمان عرضه Ark: Survival Evolved در سرویس Xbox Play Anywhere پرسید که وایلدکارت چنین پاسخ داد:

ما درحال کار برروی آن هستیم. برنامه Ark باید دوباره فرمت بندی شود تا با سیستم یکپارچه ویندوز همسان گردد اما اگر بخواهم زمان دقیقی بگویم، ماه آینده یعنی دسامبر است.

Xbox Play Anywhere برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد با خرید یکبار بازی موردنظر و پشتیبانی شده، بدون پرداخت هزینه اضافی برروی ایکس‌باکس وان یا رایانه شخصی به ادامه بازی بپردازید. بدین معنا با یک بار خرید بازی، برروی دو پلتفرم آن را دریافت می‌کنید. همچنین تمامی ذخیره‌سازی‌های شما به‌صورت یکپارچه بین این دو سیستم حمل می‌شوند و دیگر نیازی نیست از دوباره برروی پلتفرم دیگر بازی خود را شروع نمایید.

Ark: Survival Evolved هم‌اکنون به‌صورت دسترسی زودهنگام در دسترس رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان است. متاسفانه به دلیل سیاست‌های محدود کننده سونی، این بازی در اختیار پلی استیشن ۴ نیست.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • فنیکس گفت:

    سرویس فوق العاده دیگه ای از مایکرو بازی رو یک بار بخرین و رو هر پلتفرمی دوست داشتین بازی کنین :inlove:

  • middle age گفت:

    این قضیه play anywhere اگه رو استیم میشد واقعا عالی میشد بخاطر تخفیف های فوق العاده بازی ها رو استیم میگم یه خبری هم که گیمفا هم پوشش داد این بود که اگه بازی کال اف رو از استور ویندوز بخری نمی تونی با کسی که از استیم خریده انلاین بازی کنی این دیگه بدترین قسمتشه