گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان Beholder در تاریخ ۹ نوامبر برای رایانه‌های شخصی عرضه‌ خواهد شد

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵

امروز، استودیوی Warm Lamp Games سازنده و Alawar Entertainment، ناشر عنوان Beholder که یک عنوان شبیه ساز پادآرمانی است، تاریخ انتشار آن را اعلام کردند. عنوان Beholder در تاریخ ۹ نوامبر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. یک تریلر جدید نیز از این عنوان منتشر شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبریف تحلیلی گیمفا همراه باشید.

بازی Beholder به شدت از رمان groundbreaking نوشته George Orwell الهام گرفته است و در واقع روایت فلسفی آن از رمان مذکور است. در این بازی سوالاتی در مورد مشکلات جامعه ارزش‌های اخلاقی مطرح می‌شود و مشکلات شخصی و قوانین مورد سوال قرار می‌گیرند.

اگر تا به حال چیزی از بازی Beholder نشنیده‌اید و حال به آن علاقه مند شده‌اید، می‌توانید معرفی رسمی بازی را در زیر مطالعه کنید:

در Beholder شما در نقش Carl قرار می‌گیرید؛ فردی وابسته به دولت که در یک ایالت دیکتاتوری زندگی می‌کند و باید از مستجران و صاحب خانه‌های دیگر جاسوسی کند و به طور مخفی و با دوربین‌های مدار بسته آن‌ها را زیر نظر داشته باشد. او باید هر شخصی را که پتانسیل حرکت در خلاف جهت دولت را دارد لو بدهد. شما باید این کار را انجام دهید! اما واقعا این کار را انجام خواهید داد؟

Evgeny Sister تهیه کننده بازی در Alawar Entertainment در نشست خبری بازی این بیانیه‌ را منتشر کرده است:

همان طور که در یک ایالت دیکتاتوری و در یک دنیای پادآرمانی در آینده زندگی می‌کنید، هر انتخاب در Beholder تاثیر و عاقبت مستقیمی دارد. در این دنیا دولت برروی جان شما تصرف دارد، قوانین ظالم و ستمگر هستند، زندگی‌ها همه تحت نظر هستند و مسائل شخصی دیگر وجود ندارند. اقدامات و کارهایی که در Beholder انجام می‌دهید، یک تصمیم اخلاقی هستند. به عنوان یک مرد خانواده، آیا یک دکتر را لو می‌دهید؟ کسی که ممکن است به صورت زیرزمینی یک انقلاب را شکل دهد یا ممکن است تنها کسی باشد که می‌تواند جان یک کودک را نجات دهد.

عنوان Beholder در تاریخ ۹ نوامبر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. قیمت نهایی بازی هنوز مشخص نشده است. شما می‌توانید در زیر تریلر این عنوان را مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید