تماشاخانه شماره #۷۷ | آشپز که گیمر باشد غذایی در کار نیست!

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

درود بر شما همراهان همیشگی گیمفا! امیدواریم هفته خوبی را پشت سر گذاشته باشید و در هر لحظه از آن، شاد و پر انرژی بوده باشید. مانند هر یکشنبه، در این هفته نیز با قسمتی دیگر از سری تماشاخانه در خدمت شما عزیزان هستیم تا دقایقی سرگرم کننده و پر نشاط را با شما سپری کنیم. با ما و با قسمت ۷۷ تماشاخانه با گیمفا همراه باشید.

قطعا بسیاری از شما عزیزان شاغل هستید و می‌دانید که کار کردن چه حس و حالی دارد اما خب، ما همیشه طرف دیگر را نیز در نظر می‌گیریم. بازی‌بازان محصل و دانشجو شاید تا به حال در محیط بیرون شاغل نبوده‌اند و دوست دارند آن را امتحان کنند. حدس بزنید چه شده است؟ با بازی واقعیت مجازی Job Simulator یا «شبیه ساز کار» می‌توان به راحتی در این حس و حال فرو رفت. در Job Simulator شما باید در نقش یک آشپز برای یک رستوران بین راهی غذا تهیه کنید و آن‌ها را به مشتری قال‌___ب….اهم… منظورم این است که غذا را به مشتری ارایه فرمایید. Job Simulator نه تنها می‌تواند حس و حال کار در یک غذاخوری را برای شما تداعی کند، بلکه می‌تواند تهیه کردن غذا را نیز به بازی‌بازان بیاموزد. به عنوان مثال تهیه یک صبحانه خوشمزه می‌تواند از این آموزش‌های مفید باشد (البته انتظار نداشته باشید این بازی تهیه قورمه سبزی و کتلت را از شما بخواهد). همه این توضیحاتی که ارائه شد، در واقع در قسمتی از سری جذاب و سرگرم کننده REACT مورد بررسی قرار گرفته است و افراد بالغ باید دست به آشپزی بزنند! این ویدیوی جالب را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

استفاده از وسایل نقلیه در Battlefield 1 لذت فوق‌العاده‌ای دارد؛ مخصوصا وقتی که یکی از بازی‌بازان سکان را در دست بگیرد و دیگری شروع به شلیک کردن کند. حال، اوج لذت این جا است که سوار یک نفر بر شوید و به مکان‌هایی روید که کمپرها در آن جا زیرانداز پهن کرده‌اند و سخت مشغول نشانه گیری هستند. له کردن تک تک آن‌ها لذت فوق‌العاده‌ای دارد.

بازی‌بازان تازه کار و به اصطلاح؛ «نوب» بعضی مواقع واقعا کاری می‌کنند که دل آدم برایشان می‌سوزد. به عنوان مثال در بازی Rainbow Six: Siege یکی از بازی‌بازان با یک نوب برخورد می‌کند و جالب است که فرد نوب در فاصله یک میلی متری از بازی‌باز نمی‌تواند حتی یک درصد از دمیج او را کم کند. واکنش بازی‌باز مورد نظر نیز بسیار جالب است زیرا هیچ کاری انجام نمی‌دهد تا ببیند فرد نوب در آخر کارش به کجا می‌کشد که اتفاقا سرانجام خوشی نیز ندارد. همه این‌ها به علاوه ویدیوهای جالب دیگر را در Highlight Reel شماره ۲۴۹ تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

تجربه نشان داده که هر چه در بازی‌های آنلاین بزن بهادر تر باشید و با سرعت به دل دشمن بزنید، بهتر نتیجه می‌گیرید. Battlefield 1 نمونه بارزی از همان بازی‌ها است. از آن جایی که نقشه‌های این عنوان بسیار وسیع و بزرگ هستند، ابتدا مسافتی را با یک وسیله نقلیه بپیمایید، به محدوده دشمن که رسیدید سریع پیاده شوید و به سرعت هر چقدر که می‌توانید Kill بگیرید. Battlefield 1 آن قدر جذاب و سرگرم کننده است و که اگر همه لحظه‌های جالبی که در آن پیش می‌آید را حساب کنیم، باید یک سری ۱۰۰ قسمتی را تنها به آن اختصاص دهیم. در Highlight Reel شماره ۲۵۰ باز هم تعداد زیادی از صحنه‌های جالب در بتلفیلد ۱ را مشاهده می‌کنیم:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مانند همیشه در آخر، موسیقی درمانی با اسلحه را داریم که طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در Gun Sync این هفته یک ویدیوی خاص و ویژه داریم که قطعا شما را به وجد خواهد آورد. این Gun Sync را از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید