دو نسخه فروشگاه ویندوز با نسخه استیم دو بازی جدید Call of Duty با همدیگر سازگاری ندارند

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
دو نسخه فروشگاه ویندوز با نسخه استیم دو بازی جدید Call of Duty با همدیگر سازگاری ندارند

پس از انتشار دو بازی جدید سری Call of Duty برای دارندگان رایانه‌های شخصی، ناسازگاری‌هایی در میان دو نسخه فروشگاه ویندوز و استیم این عناوین مشاهده شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که میدانید دو بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare Remastered و Call of Duty: Infinite Warfare به‌تازگی وارد فروشگاه ویندوز شده‌اند. در بررسی‌های انجام شده مشخص شده است که نسخه‌ای که از فروشگاه ویندوز از این دو بازی خریداری می‌شود با نسخه استیم سازگاری ندارند.

بنابر گزارشات اعلام شده، کاربرانی که دو بازی جدید سری Call of Duty را از فروشگاه ویندوز تهیه کرده‌اند قادر نخواهند بود تا با دوستان خود بر روی رایانه‌ها شخصی آنها ارتباط برقرار کرده و به انجام بازی بپردازند، به عبارت دیگر دارندگان نسخه فروشگاه ویندوز Call of Duty: Modern Warfare Remastered و Call of Duty: Infinite Warfare فقط قدر خواهند بود با کسانی بازی کنند که آنها هم از فروشگاه ویندوز بازی خود را خریداری کرده باشند.

کار عاقلانه این است با توجه به محبوبیت بالاتر استیم اگر قصد خرید این دو بازی را دارید، به سراغ نسخه فروشگاه استیم آن بروید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید