شرکت تیک تو می‌خواهد طرفداران از بازی Red Dead Redemption 2 نهایت لذت را ببرند

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۲
شرکت تیک تو می‌خواهد طرفداران از بازی Red Dead Redemption 2 نهایت لذت را ببرند

به‌تازگی جزییات جدیدی در رابطه با سیاست‌های موجود در روند ساخت و عرضه بازی Red Dead Redemption 2 توسط شرکت تیک تو اعلام شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت تیک تو می‌داند که بسیاری از بازیبازان تشنه شنیدن اطلاعات و جزییات جدید از بازی Red Dead Redemption 2 می‌باشند! این شرکت با آگاهی از این جریان عنوان کرده است هدف تیک تو این است که علاقه مندان در همه زمینه‌ها، چه زمان پیش از انتشار و چه در زمان انتشار بازی از ما و این عنوان بزرگ راضی باشند و صحبت‌های مالی و اقتصادی در اولویت دوم ما قرار دارد.

مدیر شرکت تیک تو، استراس زلنیک، یه‌تازگی صحبت‌های جدیدی در رابطه با شرایط بازی Red Dead Redemption 2 در جریان جلسه بررسی وضعیت مالی این شرکت انجام داده است. او در این جلسه تایید کرد که این عنوان دارای بخش آنلاین خواهد بود اما بنابر سیاست‌های تیک تو فعلا قصد فاش کردن جزییات بیشتر در این باره را ندارد.

زلنیک در صحبت‌هایش تاکید کرد که تیک تو می‌خواهد خود را شرکتی نشان دهد که اولویتش راضی نگه داشتن طرفداران باشد و در مرحله دوم درباره درآمدزایی و شرایط مالی بازی تصمیم گیری کند. این بدین معناست که نباید انتظار شنیدن محتواهای دانلودی آینده و … را تا زمان نزدیک شدن به زمان عرضه بازی داشته باشیم.

شنیدن این خبر برای بازیبازان باید خوشایند به نظر برسد. در حال حاضر شرکت‌های بسیاری حتی پیش از عرضه بازی تبلیغات زیادی بر روی سیزن پس و محتواهای دانلودی بازی مورد نظر خود انجام می‌دهند و تیک تو می‌خواهد دقیقا عکس این کار را انجام دهد.

بازی Red Dead Redemption 2 در دست ساخت قرار دارد و زمان تاریخ انتشار بازی نیز برای سال آینده برنامه ریزی شده است. سازندگان بازی حساب ویژه‌ای بر روی درآمدزایی پس از انتشار این عنوان بزرگ برای خود بازکرده‌اند. در حال حاضر بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شده است و فراموش نکنید این بازی پتانسیل تبدیل شدن به پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۷ را در خود حس می‌کند!

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید