جزئیات نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Killing Floor 2 مشخص شد

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

امروز Tripwire Interactive از طریق بلاگ پلی‌استیشن، جزئیات نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو عنوان Killing Floor 2 را مشخص کرد. این شرکت همچنین اعلام کرد که نسخه بتای این عنوان در تاریخ ۴ نوامبر (فردا) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که Tripwire Interactive منتشر کرده است، نسخه پیشرفته عنوان Killing Floor 2 برروی پلی‌استیشن ۴ پرو از جنبه‌های رزولوشن، حافظه و عملکرد پیشرفت داشته است. این موارد اعلام شده را در زیر به صورت دسته‌ بندی ملاحظه فرمایید:

  • برای کسانی که تلویزیون ۴K دارند، عنوان Killing Floor 2 با رزولوشن ۱۸۰۰p اجرا خواهد شد که به صورت Upscale تا رزولوشن ۲۱۶۰p نیز می‌رسد. رزولوشن اضافی در بازی به طور کلی برروی محیط اطراف، اسلحه‌ها، و جزئیات شخصیت‌ها تاثیر زیادی خواهد گذاشت و از نسخه ۱۰۸۰p بازی فراتر خواهد رفت.
  • حافظه اضافی در پلی‌استیشن ۴ پرو به Tripwire اجازه داده است که بافت‌های فوق‌العاده (ultra textures) را فعال کند که رزولوشن بالاتری نسبت به نخسه معمولی پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت. بافت‌های فوق‌العاده جزئیات ظاهری بسیار بیشتری را به هر چیزی در بازی اضافه می‌کند که شامل اسلحه‌های اول شخص، زره‌ها و هر چیزی در مراحل بازی می‌شود. نکته جالب این جا است که این بافت‌های با وضوح بالا هم برای حالت ۴K در دسترس است و هم برای حالت ۱۰۸۰p.
  • حافظه اضافی همچنین اجازه می‌دهد که سازندگان رزولوشن سایه‌های پویای بازی را افزایش دهند.
  • زمانی که Killing Floor 2 را برروی تلویزیون ۱۰۸۰p اجرا می‌کنید، این بازی به طرز موثری super sampled خواهد شد که نتیجه آن لبه‌هایی بسیار با کیفیت و نرم می‌شود.
  • Killing Floor 2 در رزولوشن ۱۰۸۰p برروی پلی‌استیشن ۴ پرو با فریم ریت بیشتری اجرا خواهد شد اما هنوز اشاره‌ای در این مورد برای حالت ۴K نشده است.

علاوه بر این، Tripwire همچنین اعلام کرده است که نسخه بتای باز پلی‌استیشن ۴ پرو Killing Floor 2 در ۴ نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد و در روز ۶ نوامبر از دسترس خارج خواهد شد. نسخه اصلی و نهایی عنوان Killing Floor 2 در تاریخ ۱۸ نوامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این عنوان منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید