Dead Rising 4 برای پیش‌دانلود برروی ایکس‌باکس وان قرار گرفت

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۸

Dead Rising 4 جزو بزرگ‌ترین عناوینی است که در اوایل امسال معرفی شد و طرفداران آن بسیار برای عرضه‌اش در ماه آینده هیجان دارند. این بعدین معنی است که در حال حاضر، خیلی‌ها این عنوان را پیش‌خرید کرده‌اند و از الان می‌توانند بازی را برای زمان عرضه‌اش دانلود و آماده کنند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

در حال حاضر، Dead Rising 4 برای پیش‌دانلود برروی ایکس‌باکس وان قرار گرفته است و انجام این کار، برای کسانی که اکثرا به صورت دیجیتالی بازی‌ها را خریداری می‌کنند بسیار خوب است و کارشان را راحت‌تر می‌سازد، زیرا در زمان عرضه‌ی بازی، به راحتی آن را تجربه کرده و دیگر نیاز به دانلود حجم زیادی نخواهند داشت.

همچنین از طرفی دیگر، این موضوع باعث شده است که از فضای موردنیاز برای نصب این عنوان آگاهی یابیم. طبق ادعای یکی از کاربران نئوگف که Dead Rising 4 را پیش‌دانلود کرده بود، حجم این عنوان ۳۶٫۳۲ گیگابایت است و نسبت به بازی‌های بزرگ امروزه، شامل حجم متعادل و مناسبی می‌شود.

Dead Rising 4 در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ به صورت انحصاری زمانی عرضه خواهد شد و امکان دارد که شاهد انتشارش برروی پلی‌استیشن ۴ در سال آینده باشیم، مانند Rise of the Tomb Raider که مدتی قبل به کنسول نسل هشتمی سونی راه یافت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید