به‌روزرسانی پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Ratchet & Clank منتشر می‌شود

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰

امروز، استودیوی اینسومنیاک گیمز، از به‌روزرسانی جدید عنوان دوست داشتنی Ratchet & Clank برای پشتیبانی کردن از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو، رونمایی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اگر اخبار بازی‌هایی که برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو عرضه می‌شوند را خوانده باشید، باید بگویم که عنوان Ratchet & Clank نیز به مانند دیگر عناوین است. اگر شما یک تلویزیون ۴K داشته باشید، می‌توانید عنوان Ratchet & Clank را با رزولوشن بسیار بیشتری بازی کنید که البته به ۴K نیتیو (Native) نمی‌رسد. اگر تلویزیون شما با کابل HDMI 2.0 از HDR پشتیبانی کند، می‌توان رنگ‌های بسیار شاداب تری را در بازی مشاهده کرد. در طرف دیگر، بازی‌بازانی قرار دارند که تلویزیون ۱۰۸۰p استاندارد دارند و با اینکه از افزایش رزولوشن بی بهره هستند اما می‌توانند جلوه‌های بصری بسیار با کیفیت تری را نسبت به نسخه اصلی مشاهده کنند.

استودیوی اینسومنیاک گیمز در به‌روزرسانی عنوان Ratchet & Clank برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو از یک تکنیک خاص به نام Temporal Injection — not checkerboarding استفاده کرده است. این تکنیک به سازنده این امکان را می‌دهد که علاوه بر دست‌ یابی به رزولوشن‌های بالاتر، کیفیت لبه‌ها (anti-aliasing) نیز به طرز محسوسی بهتر شوند.

همان طور که گفته شد، متاسفانه در نسخه پلی‌استیشن ۴ Ratchet & Clank شاهد رزولوشن ۴K نیتیو نخواهیم بود و همچنین نرخ فریم بازی، مانند نسخه پلی‌استیشن ۴، برروی ۳۰ بر ثانیه قفل است.

قطعا نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Ratchet & Clank بسیار زیبا تر و درخشان تر و البته رنگارنگ تر از نسخه اصلی خواهد بود. تصاویری از این عنوان منتشر شده است که می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید