گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسانی جدید بازی inFamous Second Son در راستای پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر شد

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱
بروزرسانی جدید بازی inFamous Second Son در راستای پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن 4 پرو منتشر شد

به‌تازگی بروزرسانی جدیدی برای هر دو عنوان بازی inFamous Second Son و inFamous First Light منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بنابر اعلام شرکت سازنده هدف اصلی عرضه این بروزرسانی پشتیبانی بازی از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو بوده است. بازی inFamous Second Son بروزرسانی شماره ۱٫۰۵ خود را دریافت کرده است که حدود ۳٫۶ گیگابایت حجم این بروزرسانی می‌باشد. در حال حاضر در قسمت توضیحات این بروزرسانی این جمله ذکر شده است: ” پشتیبانی از قابلیت HDR و کیفیت ۴K “

بازی inFamous First Light بروزرسانی شماره ۱٫۰۲ خود را دریافت کرده است و حدود ۲٫۵ گیگابایت حجم این بروزرسانی می‌باشد و به مانند عنوان بالا هدف اصلی پشتیبانی بازی از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد.

در اوایل هفته نیز بروزرسانی جدیدی برای بازی The Last of Us Remastered منتشر شده بود که قابلیت پشتیبانی از HDR و کیفیت ۴K را برای این بازی فراهم می‌کرد. اینطور که به نظر می‌رسد از آنجایی که سونی علاقه زیادی به زیباتر نشان دادن عناوین موفق خود نشان داده است ازین پس باید شاهد بروزرسانی‌های بیشتری برای عناوین قدیمی در راستای پشتیبانی از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو باشیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید