Far Cry 3: Blood Dragon بازی رایگان ماه نوامبر یوبی‌سافت است

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱

همان‌طور که می‌دانید، یوبی‌سافت به مناسبت سی‌ساله شدن خود هر ماه بازی رایگان جدیدی را در دسترس طرفدارانش قرار می‌دهد و به‌تازگی عنوان رایگان این ماه یعنی نوامبر مشخص شده است که Far Cry 3: Blood Dragon نام دارد. همچنین درحالی که اکثر عناوین رایگان قبلی کلاسیک و قدیمی بودند، این بازی جدید کمی جدیدتر است و این جای خوشحالی دارد که به تجربه‌ی عنوان مدرنی خواهیم پرداخت. در ادامه همراه گیمفا باشید.

Blood Dragon گسترش‌دهنده‌ی تحسین شده‌ی Far Cry 3 است که هنگام انتشارش در سال ۲۰۱۳ با بازخورد خوبی مواجه شد. شما از ۹ نوامبر یعنی ۶ روز دیگر (۱۹ آبان)، با مراجعه به سرویس uPlay قادر به دانلود رایگان این بازی برای رایانه‌های شخصی خواهید بود.

جهت دانلود Blood Dragon، تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به وب‌سایت Club Ubisoft مراجعه کرده و به صفحه‌ی مربوط به این بازی بروید. بعد از اینکه مناسب بودن محتوای بازی با سن خود را در وب‌سایت تایید نمودید، فقط باید برروی گزینه‌ی Get The Game Now کلیک کرده و این عنوان را از آن خود کنید.

Blood Dragon در کنار  Prince of Persia ،Splinter Cell ،Rayman Origins ،The Crew و Beyond Good & Evil، جزو بازی‌هایی محسوب می‌شود که یوبی‌سافت به مناسبت سی‌ساله شدن خود آن‌ها را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داده است. همچنین لازم به ذکر است که تنها یک بازی رایگان دیگر برای ماه آینده یعنی دسامبر باقی مانده است و بعد از آن، این تبلیغات به پایان خواهد رسید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید