اخرین محتوی دانلودی رایگان بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Red Crow شناخته خواهد شد

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege در دسترسی قرار گرفت

به‌تازگی جزییات جدیدی از آخرین محتوای دانلودی بازی Rainbow Six Siege توسط شرکت سازنده منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که اخیرا خبرهای غیررسمی مختلفی راجع به آخرین محتوای دانلودی رایگان بازی Rainbow Six Siege به گوش می‌رسید، شرکت یوبیسافت به‌تازگی بصورت رسمی جزییات جدیدی از این محتوای دانلودی را با علاقه مندان به اشتراک گذاشت البته هنوز بصورت کامل از این محتوا رونمایی نشده است اما بنابر اعلام یوبیسافت نام این محتوای دانلودی Operation Red Crow می‌باشد.

شرکت یوبیسافت این خبر را بر روی صفحه توییتر رسمی بازی اعلام کرد که همراه با تصاویر هنری از این محتوای دانلودی همراه بوده است. شما در قسمت پایینی خبر می‌توانید یکی از این تصاویر را مشاهده کنید. یوبیسافت عنوان کرد که اطلاعات تکمیلی از این بسته بزودی در همین هفته منتشر می‌شود.

بنا بر بعضی از شایعات منتشر شده، ما شاهد عرضه یک نقشه جدید در میان آسمان‌خراش‌های کشور ژاپن در این محتوای دانلودی خواهیم بود، وجود بناهای ژاپنی در تصاویر منتشر شده در صفحه توییتر بازی به نوعی این شایعات را تایید می‌کند البته باید منتظر اعلام رسمی یوبیسافت در این باره باشیم.

هنوز تاریخ دقیقی درباره انتشار محتوای دانلودی Operation Red Crow مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد شاهد عرضه این محتوا در همین ماه خواهیم بود. Operation Red Crow بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل دانلود خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید