معرفی جامع بازی League Of Legends | قسمت سوم: معرفی Ahri

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

مطمئنآ در مورد بازی League Of Legends شنیده‌اید، عنوانی که در مدت زمانی نه چندان طولانی پس از انتشار توانست در میان علاقه مندان به بازی‌های آنلاین از محبوبیت بالایی برخوردار شود. وجود گیم پلی اعتیاد آور، شخصیت سازی بسیار خوب قهرمانان بازی، سرورهای قدرتمند و … همگی دست به دست هم داده اند تا عنوان League Of Legends را به محبوب ترین بازی آنلاین در سطح جهانی تبدیل کنند. به یاد داشته باشید که این بازی بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. تصمیم گرفته‌ایم تا در قسمت‌های مختلف شما را با این بازی بیشتر آشنا کنیم. در هر قسمت یک قهرمان بازی بصورت کامل برای شما عزیزان معرفی می‌شود. این معرفی شامل زندگینامه قهرمان مورد نظر، اسکین‌ها، کمبوهای مختلف، آیتم‌های مخصوص هر قهرمان، نقش قهرمان در بازی و … می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم اگر طرفدار بازی‌های آنلاین تیمی هستید و تا به حال عنوان League Of Legends را تجربه نکرده‌اید، زمان را از دست ندید !

اگر قسمت‌های قبلی این مقاله را هنوز مطالعه نکرده‌اید، با کلیک کردن بر روی لینک‌های زیر می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

قسمت اول

قسمت دوم

این مقاله و راهنمای کامل قهرمانان بازی League Of Legends، بصورت اختصاصی برای اولین در سطح کشور از سایت بزرگ گیمفا برای شما بازیبازان ایرانی بصورت هفتگی منتشر می‌شود.

***

( Ahri ( the Nine-Tailed Fox

* مشخصات کلی این قهرمان: 

قیمت این قهرمان: ۴۸۰۰ IP  / ۸۸۰ RP

نقش اولیه: Mage                      نقش ثانویه: Slayer

جنسیت: زن

دارای نوار سلامتی و نوار مانا

محل تولد: Ionia

تاریخ ساخت این قهرمان: ۱۴_۱۲_۲۰۱۱

لاین تخصصی این قهرمان: Mid ( لاین وسط نقشه )

لقب این قهرمان: the Nine-Tailed Fox

* آمار کلی این قهرمان: 

! نکته: آمارهایی که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سطح ۱ تا سطح ۱۸ هر قهرمان در طی یک بازی می‌باشد.

Health ( میزان سلامتی ) : ۵۱۴ – ۱۸۷۴

Health Regen ( سرعت بازیابی سلامتی در زمان بازی ) : ۶٫۵ – ۱۶٫۷

Mana ( مانا ) : ۳۳۴ – ۱۱۸۴

Mana Regen ( سرعت بازیابی مانا در بازی ) : ۶ – ۱۹٫۶

Attack Damage ( میزان آسیب وارد کننده در هر ضربه ) : ۵۳ – ۱۰۴

Attack Speed ( فاصله زمانی بین هر ضربه که به دشمن وارد می‌شود ) : ۰٫۶۶۸  (+ ۰ – ۳۴%)

Armor ( میزان دفع ضربات از راه نزدیک دشمن ) : ۲۰٫۹ – ۸۰٫۴

Magic Resist ( میزان دفع قدرت‌های جادویی دشمن ) : ۳۰

Movement Speed ( سرعت جابجایی در بازی ) : ۳۳۰

***

* زندگینامه Ahri:

برخلاف سایر روباه‌ها که عاشق پرسه زدن در میان جنگل‌های منطقه جنوبی سرزمین Ionia می‌باشند، Ahri همیشه حس عجیبی نسبت به دنیای جادویی اطراف خود داشت، رابطه‌ای که بسیار پیچیده و مبهم برای او به نظر می‌رسید. او در درون خود این حس را داشت که این پوست و ظاهر از ابتدای تولد برای او اشتباه انتخاب شده است و همیشه در سر رویای تبدیل به انسان شدن را برای خود تداعی می‌کرد. این آرزو برای او غیرممکن به نظر می‌رسید تا اینکه روزی بصورت اتفاقی به محلی رسید که انسان‌ها در حال نبرد با یکدیگر بودند، حوادث تلخ و وحشتناکی در جلوی چشمان Ahri در حال روی دادن بود، زمین مملو از سربازان زخمی و اجساد شده بود. ناگهان Ahri به سمت یک مرد که ردای بلندی بر تن داشت و به وسیله یک قدرت جادویی احاطه شده بود جذب شد، او میدید که کم کم مرد در حال جان دادن است. Ahri به او نزدیک شد و ناگهان چیز عجیبی در درون او روشن شد و رابطه عجیبی بین او و نیروی جادویی مرد به وجود آمد، باقی‌مانده جان مرد وارد بدن او شد، نیروی جادویی عجیبی را در خود حس می‌کرد… آرزوی دیرینه او به حقیقت پیوسته بود، Ahri تغییر کرده بود، پوشش حیوانی سفید و براق او به شکل دیگری درآمد و بدن او دراز و کشیده شد و اندامی همانند یک انسان پیدا کرده بود.

با اینکه Ahri تبدیل به یک موجود انسان نما شده بود اما او حقیقت را می‌دانست که این انتقال و تغییر هنوز کامل نشده است. او یک روباه بود و استاد حیله گری! او خود را وارد جامعه انسان‌ها کرد و با روحیات آنها خو گرفت و با استفاده از قدرت‌های جادویی خود مردان بی‌خبر را جذب خود میکرد سپس در موقعیتی مناسب زمانی که طعمه مورد نظر توسط قدرت دلربایی او Charm.png جذب او می‌شدند از جان آنها برای تکامل انسانیت خود  استفاده می‌کرد. استفاده از حقیقت جان مردم بی‌گناه او را رفته رفته به هدف نهایی خود نزدیک‌تر می‌کرد اما هرچه جان بیشتری از مردم می‌گرفت یک حس عجیب پشیمانی و ناراحتی در او قوی‌تر می‌شد، این حس ندامت به جایی رسید که Ahri دیگر نمی‌توانست در برابر آن مقاومت کند از طرفی نیاز به تکامل نیز در او همچنان احساس می‌شد.. Ahri به دنبال راه حلی برای حل این مشکلات می‌گشت که بالاخره با انجمن جنگجویان آشنا شد، محلی برای همه موجودات جادویی آن سرزمین! انجمن به او این پیشنهاد را داد تا با نبرد در League of Legends به هدف خود، انسانیت کامل دست پیدا کند و بدین صورت دیگر نیازی به قربانی کردن انسان‌های بی‌گناه نبود.

” بخشش یک عادت انسانیست… و مسئولیت سنگینی در پی دارد ” _ Ahri Ahri

***

 

* قدرت‌های Ahri در بازی:

Passive ( قدرت پنهان ) : Essence Theft

با برخورد هریک از قدرت‌های Ahri به دشمنان، او دارای یک امتیاز در Passive خود می‌شود، زمانی که این امتیاز به عدد نه رسید، قدرت بعدی که استفاده می‌کند با توجه به تعداد برخوردی که با دشمنان دارد موجب بازیابی سلامتی او می‌شود.

Q  ( قدرت مخصوص اول ): Orb of Deception

Ahri گوی جادویی خود را به طرف دشمنان میفرستد و پس از مدت کوتاهی گوی دوباره به سمت او بازمیگردد. هربار که گوی به یک دشمن برخورد می‌کند آسیب جادویی به آن وارد می‌کند. زمانی که Ahri گوی خود را روانه می‌کند، در مدت زمان بازگشت گوی Ahri دارای سرعت در جابجایی خود می‌شود.

W ( قدرت مخصوص دوم ): Fox-Fire

Ahri سه گلوله جادویی در اطراف خود ایجاد می‌کند که به محض نزدیکی به دشمنان به سمت آنها شلیک می‌شود.

E ( قدرت مخصوص سوم ): Charm

Ahri یک بوسه جادویی به سمت حریف میفرستد که در صورت برخورد دشمن را مجذوب زیبایی خود می‌کند و حریف را به سمت خود در مدت کوتاهی می‌کشاند.

R ( قدرت نهایی ): Spirit Rush

Ahri با سرعت به سمتی حرکت میکند ( dash ) و گلوله‌های جادویی به سمت حریفان در هربار جابجایی شلیک می‌کند. Ahri می‌تواند در مدت زمان فعالسازی قدرت نهایی خود سه بار از این جابجایی سرعتی استفاده کند.

***

* ساختار Ahri در بازی ( Ahri Build ):

۱ . آیتم‌های پیشنهادی ( این آیتم‌ها به وسیله نویسنده مقاله برای این قهرمان به شما پیشنهاد شده است ):

آیتم‌های شروع بازی Ahri:

آیتم‌های کلی Full AP ) Ahri ):

۲ . ترتیب ارتقا قدرت‌های اصلی و نهایی Ahri:

۳ . نحوه چینش Runes مخصوص Ahri:

۴ . نحوه چینش Masteries مخصوص Ahri:

۵ . Spell های پیشنهادی برای Ahri:

 

۶ . Ahri در برابر قهرمان‌های زیر ضعیف است:

۷ . Ahri در برابر قهرمان‌های زیر قوی است:

 

***

* یاران Ahri:

***

* اسکین‌های Ahri:

***

* معرفی شیوه بازی و کمبوهای Ahri:

  • سعی کنید در صورت مهیا بودن شرایط ابتدا به وسیله قدرت Charm Charm.png حریف مقابل را به سمت خود بکشانید و در همین مدت کوتاه بلافاصله از قدرت Orb of Deception Orb of Deception.png و Fox-Fire Fox-Fire.png بر روی حریف استفاده کنید.
  • سعی کنید در مبارزات تیمی ابتدا با استفاده از قدرت Charm Charm.png یکی از دشمنان را مورد هدف قرار داده و بلافاصله با استفاده از قدرت Spirit Rush Spirit Rush.png تغییر مکان داده و به استفاده از دیگر قدرت‌های خود با توجه به شرایط مبارزه بپردازید.
  • قدرت نهایی Spirit Rush Spirit Rush.png این موقعیت را برای شما به وجود میاورد تا با جایگیری سریع و مناسب بتوانید قدرت Charm Charm.png را به درستی بر حریف موردنظر وارد کرده و به دنبال آن از قدرت‌های دیگر استفاده کنید.
  • هوشمند بازی کنید! در زمانی که در حال تعقیب حریف خود می‌باشد سعی کنید با استفاده از قدرت Spirit Rush Spirit Rush.png به هدف خود نزدیک شده و بلافاصله از قدرت Fox-Fire Fox-Fire.png استفاده کنید.
  • قدرت Orb of Deception Orb of Deception.png از آسیب بالایی برخوردار است سعی کنید با استفاده از این قدرت در ابتدا میزان سلامتی حریف را کاهش دهید و او را وادار به عقب نشینی کنید.

* نکات مهم در زمان مبارزه در برابر Ahri:

  • قابلیت فرار و گریز Ahri زمانی که هنوز به قدرت نهایی دست پیدا نکرده است و یا قدرت نهایی او در حال بازیابی است، بسیار کاهش می‌یابد و بهترین زمان برای آسیب زدن به اوست.
  • همیشه سعی کنید پشت مینیون خود قرار بگیرید تا بدین ترتیب شرایط را برای حریف سخت کنید تا نتواند از قدرت Charm Charm.png به درستی استفاده کند.

* اطلاعات عمومی Ahri:

  • در ابتدای معرفی Ahri، نام قدرت پنهان او Essence Theft Essence Theft.png با قدرت پنهان قهرمان Nasus یکی بود اما بعد از مدتی نام قدرت پنهان Nasus به Soul Eater Soul Eater.png تغییر یافت.
  • در ابتدای انتشار Ahri، لقب او با نام the 9 Tails Fox در سایت اصلی بازی به نمایش درآمده بود در صورتی که در محیط بازی لقب او با نام the Nine-Tailed Fox نمایان شد.

60

دوستان عزیز معرفی کامل این قهرمان به پایان رسید و امیدوارم اگر به Ahri در بازی علاقه مند هستید این مقاله به شما کمکی در راه پیشرفت در بازی کرده باشد. اگر سوالی راجع به این قهرمان دارید در قسمت نظزات عنوان کنید تا پاسخ داده شود. در هفته آینده نیز راهنمای کامل یک قهرمان دیگر در بازی بزرگ League Of Legends برای شما عزیزان منتشر می‌شود. با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید