الکترونیک آرتز از کنسول‌های جدید و فروش پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌گوید

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

طی کنفرانس الکترونیک آرتز برای سه‌ماه‌ی دوم سال مالی جاری، مدیر عامل و مدیر ارشد مالی این شرکت یعنی اندرو ویلسون و بلیک یورگنسن، درباره‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان نظر داده و میزان فروش کنسول‌های معمولی سونی و مایکروسافت را پیش‌بینی کردند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اول از همه، ویلسون نظر خود را به اشتراک گذاشت و کنسول‌های جدید را باارزش برشمرد:

مخاطبان عناوین باکیفیت در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی همچنان گسترش می‌یابند. ما باور داریم که کنسول‌های جدید، به چرخه‌ی سخت‌افزار و ارزش تجربه‌ی بازیکنان می‌افزایند. قدرت موتور فراست‌بایت، ما را قادر می‌سازد تا نهایت استفاده را از پلتفرم‌ها ببریم و تجاربی را ارائه دهیم که بازیکنان‌مان خواستارشان هستند.

از گیم‌پلی خلاقانه‌ی Battlefield 1 و FIFA 17 تا Mass Effect: Andromeda در کیفیت خیره‌کننده‌ی ۴K و تجربه‌ی خارق‌العاده‌ی واقعیت مجازی در طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌های ضعیف و قوی، ما مرز عناوین مولتی‌پلتفرم را به جلو می‌بریم.

همچنین یورگنسن اضافه کرد که نسبت به کنسول‌های جدید هیجان دارد:

باید بگویم هنوز زود است که تاثیر بزرگ مدل‌های جدید پلی‌استیشن و ایکس‌باکس وان را متوجه شویم. ما بسیار از آن‌ها هیجان‌زده هستیم. کیفیت گیم‌پلی نیز به وضوع، فوق‌العاده است. من فکر می‌کنم که تجربه‌ی مصرف‌کنندگان در هر دو کنسول جدید سونی و مایکروسافت، بیشتر از قبل بهتر خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، یورگنسن از پیش‌بینی الکترونیک آرتز راجع به فروش کنسول‌های معمولی سونی و مایکروسافت گفت. طبق صحبت‌های وی، این شرکت پیش‌بینی کرده است که تا پایان سال ۲۰۱۶، در مجموع ۸۰ میلیون کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شوند و تا اتمام سال ۲۰۱۷ نیز این مقدار به ۱۰۰ میلیون برسد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید