Sid Meier’s Civilization VI در کمتر از دو هفته یک میلیون نسخه به فروش رساند

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳

Sid Meier’s Civilization VI در حال حاضر پرفروش‌ترین بازی استیم است و به‌نظر می‌رسد این عنوان در کمتر از دو هفته توانسته یک میلیون نسخه به فروش برساند.

Sid Meier’s Civilization VI در ۲۰ اکتبر (پنج‌شنبه ۲۹ مهر) منتشر شده بود و همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، از زمان عرضه تاکنون توانسته یک میلیون نسخه به فروش برساند.

بدیهی است که چنین چیزی ما را شگفت‌زده نمی‌کند. Civilization VI درست پشت‌ سر Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth قرار دارد؛ عنوانی که ۱٫۴۷ میلیون نسخه به فروش رساند و در یک آخر هفته هم رایگان شده بود.

پرفروش‌ترین عنوان Civilization تا به امروز Civilization V با فروش ۹ میلیون نسخه بوده بنابراین باید دید که آیا Civilization VI می‌تواند به آن میزان نزدیک شود یا خیر!

بازی Sid Meier’s Civilization VI فقط برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نمره ۹٫۷ را از گیمفا دریافت کند. گیمفا در نقد و بررسی این بازی نوشت:

Sid Meier’s Civilization VI بدون شک یکی از بهترین بازی‌های استراتژی نوبتی چند سال اخیر است. این عنوان تقریباً از هر نظری کم نقص است و ایرادات خیلی اندک و جزئی دارد که به راحتی قابل چشم‌پوشی هستند. گیم پلی بازی واقعاً بازیباز را به تفکر وا می‌دارد و گرافیک آن فوق‌العاده است و موسیقی آن نیز بدون شک یک شاهکار به تمام معناست. با تمام این‌ها باید تا آخر سال و زمان ارائه جوایز به بازی‌ها منتظر بمانیم تا ببینیم که در رقابت بین Civilization VI، Total War: Warhammer و XCOM 2 کدام یک پیروز میدان خواهند بود. هر چند که در این میان تا حدودی شانس Civilization VI با توجه به نمرات بالاتر از بقیه به نظر می‌رسد و حتی می‌توان شانس کسب عنوان بهترین بازی سال را نیز برای آن متصور شد ولی با این حال باید منتظر ماند تا ببینیم آیا این موفقیت و کیفیت بالا، Civilization VI را تبدیل به پیروز نهایی سال ۲۰۱۶ لااقل در زمینه بازی‌های استراتژی می‌کند یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید