بازی Star Wars Battlefront 2 در پاییز سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸
بازی Star Wars Battlefront 2 در پاییز سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود

به دنبال معرفی بازی Star Wars Battlefront 2 شایعاتی مبنی بر تاریخ انتشار این بازی به گوش می‌رسید. حال مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتز اطلاعات جدیدی در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان در اختیار علاقه مندان قرار داده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بلیک یورگنسن، مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتز در جریان جلسه‌ای که در رابطه با بررسی درآمد این شرکت ایجاد شده بود در قسمتی از صحبت‌هایش اشاره‌ای به تاریخ انتشار بازی  Star Wars Battlefront 2 داشته است. به گفته او:

تا عرضه بازی Star Wars Battlefront 2 یک سال مانده است،. ما سخت در حال تلاشیم تا مطمعن شویم این عنوان بسیار تاثیرگذار و جذاب برای طرفداران ما ظاهر خواهد شد.

یورگنسن در رابطه با محیط بازی عنوان کرد:

سری جدید بازی دارای دنیایی بهتر و بزرگ‌تر می‌باشد و همچنین قرار است از فیلم‌های جدید Star Wars برای ساخت بازی الهام گرفته شود.

یورگنسن جزییات بیشتری در این باره در میان نگذاشت و نام فیلم مورد نظر را نیز عنوان نکرد.

سری اول بازی Star Wars Battlefront توانسته بود به آمار فروش ۱۴ میلیون نسخه از بازی دست پیدا کند، دستیابی به این آمار از انتظارات شرکت الکترونیک آرتز برای این بازی شوتر نیز فراتر رفته بود. سری دوم بازی توسط استودیوی دایس با همکاری استودیوهای موتیو ساخته خواهد شد.

بازی Star Wars Battlefront 2 تنها پروژه ساخت مربوط به این مجموعه در شرکت الکترونیک آرتز نمی‌باشد، استودیوی ریسپاون، سازنده بازی Titanfall در حال کار بر روی یک عنوان اکشن سوم شخص از این مجموعه می‌باشد همچنین سازندگان بازی Dead Space نیز به کارگردانی امی هنینگ ( کارگردان بازی Uncharted ) عنوانی از این مجموعه را در دست ساخت دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید