EA از آینده سری Titanfall می‌گوید

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
تصاویر جدیدی از قسمت تک نفره و چندنفره بازی Titanfall 2 منتشر شد

شرکت الکترونیک آرتز روز گذشته جلسه مالی خود را برگزار نمود. در این جلسه اطلاعات بسیاری از عناوین آینده و وضعیت کنونی عناوین عرضه شده، منتشر شد. حال EA از آینده سری Titanfall می‌گوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

بلیک حورگنسن، مدیر مالی الکترونیک آرتز، درباره آینده سری و همچنین دلیل آنکه EA محتوای الحاقی رایگان برای بازی Titanfall 2 انتشار می‌دهد، نکاتی را ارائه کرد.

ابتدا ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتز، از دریافت بازخوردهای درمورد این تصمیم گفت:

بازخوردها درمورد این تصمیم بسیار مثبت بوده است. اگر هم‌اکنون به مراکز فروش بروید و با بازی‌بازان صحبت کنید، آن‌ها حرف‌های بسیار خوبی راجبه Titanfall 2 دارند. استودیوی رسپاون اینترتینمنت که در طول دهه اخیر بازی‌های فوق العاده‌ای ساخته است، به تعهدات خود پایبند است. ما نیز به عنوان ناشر بازی به تعهد خود عمل میکنیم و بازی تا سالیان سال پشتیبانی خواهیم کرد. بازخوردها نیز از جامعه بازی‌بازان‌مان بسیار مثبت بوده است. ما بازی‌بازان بسیاری را در جامعه خود داریم که طرفدار سری‌های الکترونیک آرتز هستند و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا عناوین با کیفیت را با ارزش بالا به این طرفداران عرضه نماییم.

در ادامه جورگنسن به این نکته اشاره کرد که هدف آن‌ها ساخت سری بسیار خوبی است و آن‌ها نمی‌خواهند طرفداران از این سری ناامید شوند:

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که ما با رسپاون تلاش میکنیم تا Titanfall را به یک سری عالی تبدیل کنیم. این برنامه‌ای است که ما می‌خواهیم در سالیان متمادی به آن عمل نماییم و سری Titanfall پتانسیل فوق العاده‌ای در درون خود دارد. پس یکی از نکات مهم در ساخت یک سری، داشتن دید بلند مدت است. طبیعتا نوع استراتژی که با این بازی داریم همانند دیگر سری‌های محبوب‌مان مثل FIFA یا MADDEN است و هدف ما از عرضه محتوای الحاقی رایگان آن است که جامعه بازی‌بازان را از یکدیگر جدا نکنیم و همه پس از خرید نسخه‌ای از Titanfall 2 شبیه هم رفتار شوند. ما فکر میکنیم این یک استراتژی مناسب برای سری Titanfall است.

در آخر نیز ویلسون اشاره‌ای به آینده سری و پشتیبانی طولانی مدت از آن کرد:

پیش‌تر نیز اعلام کرده‌ایم که رابطه ما با استودیوی رسپاون طولانی مدت خواهد بود. ما به تجربه چیزهای متفاوتی زیادی با آن‌ها توجه کرده‌ایم. در رابطه با Titanfall 2 هم باید گفت که آن‌ها چیزهای زیادی را در آینده به آن اضافه می‌کنند.

نکته‌ای که ما در EA یاد گرفته‌ایم این است که عناوینی مثل Titanfall 2 و Battlefield 1 نیازمند به داشتن دید بلندمدت است یعنی به این عناوین امکان نفس کشیدن باید داد و با پشتیبانی صحیح و مستمر در بلندمدت شاهد درخشش آن باشیم. برای مثال به Battlefield 4 نگاه کنید. الکترونیک آرتز همین استراتژی را با Battlefield 4 پیاده کرد و با دادن به‌روزرسانی‌های مستمر و پشتیبانی طولانی آن را به موفقیت رساند. در سه ماهه پیشین نیز اعلام شد که Battlefield 4 حتی پس از گذشت سه سال از عرضه، دارای ۱۱ میلیون بازی‌باز فعال است.

پس هم‌اکنون رسپاون درحال پایبندی به تعهد خود است و Titanfall 2 تا سالیان سال پشتیبانی مستمری دریافت می‌کند و سپس درمورد نسخه‌های بعدی سری صحبت خواهیم کرد. استراتژی EA برای بسیاری از عناوین خود به این شکل خواهد بود.

Titanfall 2 هم‌اکنون در دسترس ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید