الکترونیک آرتز: درصورت نیاز Mass Effect Andromeda را بار دیگر با تاخیر انتشار می‌دهیم

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۱

استودیوی بایوور قصد دارد Mass Effect Andromeda تا پایان مارس ۲۰۱۷ منتشر نماید اما امروز مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتز در جلسه گزارش مالی این شرکت از امکان تاخیر دریافت کردن Mass Effect Andromeda گفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

بلیک جورگنسن، مدیرعامل مالی الکترونیک آرتز، در جلسه گزارش مالی این شرکت در سه ماهه اخیر به این نکته اشاره داشت که اگر Mass Effect Andromeda با دریافت تاخیر به بازی بهتری تبدیل شود، قطعا آن را با تاخیر روبه‌رو می‌کنند. او چنین ادامه داد:

هم‌اکنون مسیر توسعه Mass Effect Andromeda به‌خوبی پیش می‌رود. بازی زیبا است و ما از نحوه پیشبرد آن راضی هستیم؛ اما همانطور که اطلاع دارید ما برای آنکه بهترین تجربه را در هنگام عرضه به بازی‌بازان ارائه دهیم مشکلی با تاخیر دادن در زمان عرضه Mass Effect Andromeda نداریم و اگر این تاخیر بازی به محصولی بهتر تبدیل نماید، قطعا اینکار را انجام می‌دهیم.

همچنین جورگنسن به این نکته اشاره کرد که اگر باییور در زمان داده شده نتواند به گیم‌پلی دلخواه خود برسد می‌تواند بازی را با مقدار زمان دلخواه با تاخیر روبه‌رو کند. این تاخیر می‌تواند چند هفته و یا یک تا چندین ماه باشد. در ادامه نیز جورگنسن اعلام داشت که بازی مسیر خوبی را پی می‌نماید و هم‌اکنون نیازی به تاخیر گزارش نشده اما اگر Mass Effect Andromeda با تاخیر روبه‌رو شود، به‌سرعت به اطلاع سرمایه گذاران می‌رسد.

Mass Effect Andromeda ابتدا قرار بود در ابتدای سال ۲۰۱۶ عرضه شود. سپس الکترونیک آرتز اعلام داشت که بازی در سه ماهه چهارم ۲۰۱۶ عرضه می‌شود؛ این پایان تاخیرها نبود و اینبار عرضه بازی به اوایل ۲۰۱۷ موکول شد. دلیل تاخیرها به گفته سخنگوی استودیوی باییور عرضه بازی به‌صورت کامل و تجربه‌ای منحصر به‌فرد بود.

Mass Effect Andromeda در اوایل سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید