تماشا کنید: تریلر جدیدی از عنوان ترسناک DARQ منتشر شد

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵

امروز، سازنده عنوان ترسناک و روان شناختی DARQ، یعنی استودیوی Unfold Games، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تریلر جدیدی که از عنوان DARQ منتشر شده است، شاید یکی از ترسناک ترین تریلرهایی باشد که در سال جاری مشاهده کرده باشید و شامل موسیقی استرس زا و جلوه‌های بصری وحشتناکی می‌شود. اگر با عنوان DARQ آشنایی ندارید، متن زیر را که معرفی کلی این عنوان است بخوانید:

DARQ داستان لوید (Lloyd) را تعریف می‌کند؛ یک پسر که از این که خواب می‌بینید و در رویا به سر می‌برد، آگاه است. از بخت بد لوید، این رویا به سرعت جای خود را به یک کابوس ترسناک می‌دهد و همه تلاش‌ها برای بیدار شدن بی فایده است. لوید با جست و جو در اعماق و گوشه و کنار ضمیر ناخودآگاه خود، کم کم یاد می‌گیرد که چطور با بازی کردن با قوانین فیزیک و دستکاری نفس خواب، از این کابوس نجات پیدا کند. در DARQ، موسیقی و صدا نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. قسمت‌هایی در بازی وجود دارد که شما در تاریکی کامل و مطلق قرار می‌گیرید تا بتوانید در محیط حرکت کنید. در این بخش‌ها، لوید برروی موقعیت و مکان صداها حساب ویژه‌ای باز می‌کند.

عنوان DARQ در تاریخ نا معلومی در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در زیر تریلر جدید این عنوان را مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید