شرکت سونی از ماه جولای تا سپتامبر به تعداد ۳٫۹ میلیون از کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه کرده است

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
شرکت سونی از ماه جولای تا سپتامبر به تعداد ۳٫۹ میلیون از کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه کرده است

به‌تازگی جدیدترین آمار فروش و عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ توسط شرکت سونی منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

کنسول پلی‌استیشن ۴ کماکان در سال ۲۰۱۶ با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد. بنابر آمار منتشر شده تعداد ۳٫۹ میلیون از کنسول پلی‌استیشن ۴ در بین ماه‌های جولای تا سپتامبر عرضه شده است.

شرکت سونی این آمار را به تازگی منتشر کرده است البته اگر ما عرضه این کنسول را در همین بازه زمانی با پارسال مقایسه کنیم، می‌بینیم که آمار عرضه کمی کاهش پیدا کرده است. شرکت سونی بین ماه‌های جولای تا سپتامبر در سال ۲۰۱۵ تعداد بیش از ۴ میلیون از کنسول پلی‌استیشن ۴ را عرضه کرده بود و امسال ما شاهد تفاوت عرضه ۱۰۰ هزار کنسول با سال ۲۰۱۵ بوده‌ایم.

شرکت سونی در آمار کلی عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ از ابتدا تا به الان، توانسته به آمار ۴۷٫۴ میلیون از این کنسول در پایان ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ دست پیدا کند و مطمعنن با عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو این آمار افزایش پیدا می‌کند.

شرکت سونی پیش‌بینی می‌کند که تا تاریخ ۳۱ ماه مارس بتواند به تعداد بیش از ۶۰ میلیون از کنسول پلی‌استیشن ۴ را روانه بازار کند و بدین ترتیب میتوان گفت سونی حساب ویژه‌ای بر روی فروش کنسول خود در تعطیلات سال جدید باز کرده است، با توجه به عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و هدست واقعیت مجازی این شرکت، رسیدن به این آمار در سال آینده دور از دسترس نیست.

شرکت سونی سال آینده رقابت سختی با رقبای خود خواهد داشت، نینتندو سوییچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود و همچنین ما شاهد عرضه ایکس‌باکس اسکورپیو نیز در سال آینده خواهیم بود.

سال ۲۰۱۷ بی‌شک سال بسیار مهیجی برای گیمرها با توجه به این رقابت سخت میان شرکت‌های بزرگ می‌باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید