Level-5 در زمان عرضه‌ی نینتندو سوئیچ هیچ عنوانی را برای آن منتشر نخواهد کرد

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵

Level-5 که یکی از بهترین سازندگان عناوین نقش‌آفرینی محسوب می‌شود، خبر از عدم انتشار بازی‌های خود برای نینتندو سوئیچ حداقل در زمان عرضه‌ی آن داده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

آکیهیرو هینو (Akihiro Hino)، مدیر عامل Level-5، در گفت و گو با وب‌سایت Vandal درباره‌ی وضعیت بازی‌های نینتندو سوئیچ چنین گفته است:

ما قصد داریم به ساخت بازی‌های مختلفی برای نینتندو سوئیچ بپردازیم، اما طبق عقیده‌ی من، این مهم است که بهترین استفاده را از این کنسول ببریم. به همین دلیل، در زمان عرضه‌ی سوئیچ هیچ عنوانی را از سوی خود برای آن منتشر نخواهیم کرد، ولی برروی این کنسول کار می‌کنیم تا هرچه زودتر از مزیت‌هایش بهره ببریم.

یکی از دلایلی که باعث شد کنسول Wii U به محبوبیت و موفقیت زیادی دست نیابد، عدم پشتیبانی سازندگان ترد پارتی بود. این عالی است که Level-5 حمایت خود از نینتندو سوئیچ را تایید کرده و برروی این کنسول کار می‌کند. با این حال، در مارس ۲۰۱۷ که زمان عرضه‌ی سوئیچ است، شاهد عنوانی از سوی Level-5 نخواهیم بود.

علاوه بر این‌ها، Level-5 گفته است که عنوان بزرگی بعدی آن، Ni no Kuni ۲ محسوب می‌شود و راجع به این دنبال چنین توضیح داده است:

به دلیل حرکت از پلی‌استیشن ۳ به پلی‌استیشن ۴ ویژگی‌های جدیدی وجود خواهند داشت… این نسخه یک نقش‌آفرینی ساده نخواهد بود، بلکه سیستمی جدید با تمرکز برروی ایجاد پادشاهی جدیدی را معرفی می‌کند. پس بله، تفاوت‌های زیادی وجود خواهند داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • اگه nino kuni 2 برای سوییچ منتشر بشه واقعا ارزش خریدش رو بالا میبره ولی به احتمال زیاد مثل نسخه یک انحصاری پلی استیشنه .
    به نظرم بازی های لانچ این کنسول بیشتر توسط خود نینتندو ساخته میشه ولی با اون لیست بلند استدیو ها انتظار بیشتری داشتم ولی خوب باید منتظر عرضه کنسول باشیم.

    0
    0